Kanyon Kenarında Bir Yer | Define işaretleri ve anlamları

Kanyon Kenarında Bir Yer

wolf81

Kullanıcı

Yürüyüş parkurundan 7-8 metre yükseklikte bulunuyorkarşısında bi kaya var üzerine çıkılıyor ve üzeri bu şekilde

Karşılıklı bi şekilde arasında patika var yorumlarınız nedir ustalarım burası hakkında

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
wolf kardeşim,kaya mezarlarının olduğu bölge. riskli yerler. onun için çok açık yazmadan iki resim paylaşacağım.
iki saat içinde bir kaç kez denedim. hatta boyutlarını bile düşürdüm. başka konulara çok rahat yükleyebilirken,çizdiğim resimleri,ne ALLAH ın hikmetidir yükleyemiyorum.
korkulukların sonuna sağa bak. resim çekerken sana bakıyordu acab gördünmü. odama yaklaşma diyor.
bu kadarla bitirdiğim için kusura bakmazsın inşaallah. sağlıcakla.

wolf81

Kullanıcı
wolf kardeşim,kaya mezarlarının olduğu bölge. riskli yerler. onun için çok açık yazmadan iki resim paylaşacağım.
iki saat içinde bir kaç kez denedim. hatta boyutlarını bile düşürdüm. başka konulara çok rahat yükleyebilirken,çizdiğim resimleri,ne ALLAH ın hikmetidir yükleyemiyorum.
korkulukların sonuna sağa bak. resim çekerken sana bakıyordu acab gördünmü. odama yaklaşma diyor.
bu kadarla bitirdiğim için kusura bakmazsın inşaallah. sağlıcakla.
Usta burası zaten ayak altı bi yer gezmeye piknik yapmaya müsait bi yer yazın hiç boş kalmaz benim dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim gizemi nedir bilmek istedim bahsettiğiniz bekçiyi şahsen görmedim ama resimdeki kayada arkadaşın biri güzel bi şaplak yemiş onu duydum sadece

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Usta burası zaten ayak altı bi yer gezmeye piknik yapmaya müsait bi yer yazın hiç boş kalmaz benim dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim gizemi nedir bilmek istedim bahsettiğiniz bekçiyi şahsen görmedim ama resimdeki kayada arkadaşın biri güzel bi şaplak yemiş onu duydum sadece
:D:D(beğendim) şaplakla kurtulduğuna şükretsin.

sanki sen bunları yazınca izin geldi. birini paylaşıyorum. yönünü de gösteriyorum. insanlarımız orada durmayı bile başaramaz.çizimsiz olanı yaklaştırarak bakılırsa çok net anlaşılıyor. emeğine sağlık.

wolf81

Kullanıcı
:D:D(beğendim) şaplakla kurtulduğuna şükretsin.

sanki sen bunları yazınca izin geldi. birini paylaşıyorum. yönünü de gösteriyorum. insanlarımız orada durmayı bile başaramaz.çizimsiz olanı yaklaştırarak bakılırsa çok net anlaşılıyor. emeğine sağlık.
Sende sağol usta yorum yapıldığını bile görmek mutlu ediyor ben sadece burdaki tespitleri merak ettim çubuk kullanan bi arkadaşın söylediklerinin doğruluk derecesini anlamak istiyorum yoksa burası ailece Gezilecek stres atacak bi yer