kapak kırıldı tünel çıktı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

kapak kırıldı tünel çıktı

kyzer

Kullanıcı
sevgili hacalarim bi konuda yardiminizi istiyorum 3 metrede bir kapak cikti kapak bir tünelin kapagi girdik iceri tünel saga ve sola doğru gidiyor iki ucunda yukarda kapali bir sekilde havalandirma var ama sağ tarafta ki havalandirma odasi var 2 ye 2 genişliğinde odayi temizledik once taş dolgu altında cakil dogu onun altinda 20 cm kül dolgu altında kum çıktı temizledik ve sol tarafta köşede bir kapak çıktı onuda actik icerde o kapagin altında duvarda 80 santim bir kaya sol tarafi hilal seklinde kesilmis ortadabir metre yükseklikte 60×60bir dikili taş onun saginda duvar dibinde 70×45 birdikili kaya uzerinde kapak vardi hilalkesimli kayayi cektit duvar .duvarun ardi kum ve horosan harcı horosan dolgu bir buçuk metre aşağıya yataydi temizledik heyryerde ara ara kum var cok ince ve temizsuan ortalama oniki mt derindeyiz resimleri yüklüyorum yorumlarinizi acil bekliyorum saygılar butas kül içinde çıktı
Osim kül içinden bulduğun taş ters bir şekilde mi çıktı işaretli kısımlar zeminde mi kalıyordu bulduğun o taş kroki resim çekerken kapalıdan çıkan her işaret yıkanmalı sonra foto alınlamlı
çevrede uzak olmayan bir alanda bir kilise var yıkılmış olabilir siz bu 3 M açmadan önce dışarıda bir kaç işaretten mi geldiniz yoksa kuru bir duvarın yakınından mı başladınız sağdan girdiniz bunlarla karşılaştınızsa sola baktınızmı
hilal şeklinde dediğiniz kesilmiş kayalar iki tane hilal ler karşılıklı mı odanın duvarlarına iyi bak tabana iyi bak küçük birkaç işaret daha bulmanız gerek üçgen , ayak , yılan veya küçük bir ok haç yada bir delik sonrasında karşınıza katran da çıkabilir aslında oda içini aydınlatıp video ve foto çekseydin daha ayrıntılı olabilirdi