kapali bir mahzen girisi.

ersan

Admin
Cevap: kapali bir mahzen girisi.

yaşlı ağaç varmı usta kaçak kapısını bulmak lazım

ustam burda baska bir yerden bir kordor tespiti yaptim ama bilmiyorum kacak kapimi bana bu yerin tam 1,50 mt derinlinden veriyor boslunu .ve toprak altinda kaliyor hic tas yok ustunde birde tam kaca yer dedin yanda bir armut var ve tam bosluk aldum yerin unde armuta bir yer var zamaninda baltaylan baya asaya doru centmisler 30-40 sm kadar ustam.

cantar

Vip Üye

sanırım bir mahzen üzerindesin açarsanda bir müddet bekle içerisi iyice havalansın yada açtıktan sonra bir müddet bekle içerisine biraz uzaklaştıktan sonra yanan bir şey at saman olabilir yanan çalı çırpı olabilir içeride oluşabilecek olan gazın patlama tehlikesi olabilir.

ben olsam yada olsaydım yanan bir şeyi tel ile sarar telin ucunun ateşin erişmediği yerden uzun bir ip ile bağlar çekerek açtığım yerin içerisine düşmesini sağlardım.....
bu şekilde oluşabilecek bir ani yanmadan patlamadan uzaklaşmış olur hayatıma zarar vermemiş olurdum...

ersan

Admin

sanırım bir mahzen üzerindesin açarsanda bir müddet bekle içerisi iyice havalansın yada açtıktan sonra bir müddet bekle içerisine biraz uzaklaştıktan sonra yanan bir şey at saman olabilir yanan çalı çırpı olabilir içeride oluşabilecek olan gazın patlama tehlikesi olabilir.

ben olsam yada olsaydım yanan bir şeyi tel ile sarar telin ucunun ateşin erişmediği yerden uzun bir ip ile bağlar çekerek açtığım yerin içerisine düşmesini sağlardım.....
bu şekilde oluşabilecek bir ani yanmadan patlamadan uzaklaşmış olur hayatıma zarar vermemiş olurdum...

,,saolasin tavsiyelerine ustam bu aklimda bulunac buraya sira gelirse zamaninda bunu unutmam ustam,,