Kapali Kaya Mezar Kapnda Ki Isaretler. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kapali Kaya Mezar Kapnda Ki Isaretler.

karanar

Kullanıcı
O kanal kardeşim son nokta der giriş ordan..
Kapanma yok daralma var zurnanın zırt dediği yer orası işte. Eğer orda horasan dolgu varsa odaya girmek zoorki ne zor. Tuzakta cabası.
tez kolay ama o alttaki yazının ne olduğunu bilmek çok önemli.bir alıntı değilse. mesela bir kadın adını yazar, diyelim ki rüzgar, bu odaya kuzeyden yaklaş demektir. o yüzden o yazı çok önemli. aksi halde (tevafuk bu ya :) ) giriş batıdan değil, direk kuzeyden demek.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Bugün emmioğluna gösterdim fotoyu
" orda halil mi yazıyo" dedi:D:D:D koptum.
Haklısın yazı önemli sanırım o yazıyı anlamadan pazılın parçaları tam oturmayacak.
Aslında benim anlatmak istediğim bu tip girişleri araken tek bir yere odaklanmanın yanl ış olduğu ve bütün alternatifleri göz önünde bulundurmak gerekliliği idi.
Sahada olmadan masa başında da ancak bu kadar oluyor.
Hayırlı sahurlar
Bütün mekâna

karanar

Kullanıcı
Bugün emmioğluna gösterdim fotoyu
" orda halil mi yazıyo" dedi:D:D:D koptum.
Haklısın yazı önemli sanırım o yazıyı anlamadan pazılın parçaları tam oturmayacak.
Aslında benim anlatmak istediğim bu tip girişleri araken tek bir yere odaklanmanın yanl ış olduğu ve bütün alternatifleri göz önünde bulundurmak gerekliliği idi.
Sahada olmadan masa başında da ancak bu kadar oluyor.
Hayırlı sahurlar
Bütün mekâna

aslında ersan usta da bizi sınıyor. o çubukları çekip ne nerede hepimizden iyi biliyor ya neyse :) ama bir şey dikkatimi çekti, ersan ustanın bölgesindeki işaretlerin çoğu bizim bölgeyle uyuşmuyor. aslında aynı medeniyet ama bir türlü anlamadım. hayırlı sahurlar inşaallah.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Ersan ustam bu bir resim ensolda adam ve adamın yüzünü,önündeki kadının kafası saçı kapatmış kucağında köpek var köpeğin sağında 2 resim daha var bunlar adamla kadının arasındalar,Sağ üstteki yaprakların olduğu yerde adam kafasını ve çenesinden altına doğru çizmeye devam eden diğer bir adam bulunmakta Haç'da öldüklerini anlatmakta benim anladığım bu şekilde,Sağlıcakla kal Usta
selamlar erdem kardeş. maşaallah ne göz varmış. senin yorumunu okuduktan sonra tekrar bir işarete baktım ve bende ejderha gördüm desem inanırmısın :)

Üst Alt