kaplumbağa başı ve çevresindeki işaretlere yorum bekliyorum ! | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

kaplumbağa başı ve çevresindeki işaretlere yorum bekliyorum !

Gitti

Kullanıcı
Cevap: aslan veya kedi kafası.

hititli ustam benden başka kimse görmedi bu alanı kimse el sürmedi.bir tanıdıgım bahçesi burası üst kısmı arkadaşıma söylerim tekrar çeker sayğılar.

O zaman ne mutlu,demekki bakir bir yer.
Zaten görüldügü kadarıyla acılmıs biryerde yok gibi.

İnş kazasız belasız sebeplenirsiniz.

konkort31

Kullanıcı

O zaman ne mutlu,demekki bakir bir yer.
Zaten görüldügü kadarıyla acılmıs biryerde yok gibi.

İnş kazasız belasız sebeplenirsiniz.

Amin hayırlısı neyse o olsun Allah gönlümüzce versin. bu konularda çok uzağım sadece hobi olsun diye ugraşıyorum kazmayı seviyoru :) bakir bir yer ne demek usta

Gitti

Kullanıcı

Amin hayırlısı neyse o olsun Allah gönlümüzce versin. bu konularda çok uzağım sadece hobi olsun diye ugraşıyorum kazmayı seviyoru :) bakir bir yer ne demek usta

Kazma derken sapı olan kazmayımı yoksa eşmeyimi seviyosun :)::)

Bu işin hobisi olmuyor maalsef.
Cıkıp güzelim tarihi görünce insanın kanına bulaşıyor indiana jones lik.

Bakir yer demek; bakire yani dokunulmamış yani ellenmemiş yer manasında söyledim :))

konkort31

Kullanıcı

şöyle bir huyum var abim gerçekten hobi benim için elimde buldugum çok şey var bir çogunu müzeye teslim ettim öyle çok malda gözüm yok ustam be. ::) sinirlendigim zamanlarda bile elime ufak bir kazma alır kazarım bir yerleri eşmeyi seviyorum teşekkür ederim ilginden dolayı :)

konkort31

Kullanıcı

Kazma derken sapı olan kazmayımı yoksa eşmeyimi seviyosun :)::)

Bu işin hobisi olmuyor maalsef.
Cıkıp güzelim tarihi görünce insanın kanına bulaşıyor indiana jones lik.

Bakir yer demek; bakire yani dokunulmamış yani ellenmemiş yer manasında söyledim :))

şöyle bir huyum var abim gerçekten hobi benim için elimde buldugum çok şey var bir çogunu müzeye teslim ettim öyle çok malda gözüm yok ustam be. ::) sinirlendigim zamanlarda bile elime ufak bir kazma alır kazarım bir yerleri eşmeyi seviyorum teşekkür ederim ilginden dolayı :)

Gitti

Kullanıcı

Hay maşallah.
Bana daha toplu iğne bile nasip olmadı :))

Her gittigim ve tespit ettigim kanaat getirdigim yere 2. gitmemizde bizim nasibi birileri gelip cıkarmıs oluyor nasıl oluyorsa.

Kısmet diyoruz ama sanırım enayilik kısmı biraz daha baskın :))

konkort31

Kullanıcı

Hay maşallah.
Bana daha toplu iğne bile nasip olmadı :))

Her gittigim ve tespit ettigim kanaat getirdigim yere 2. gitmemizde bizim nasibi birileri gelip cıkarmıs oluyor nasıl oluyorsa.

Kısmet diyoruz ama sanırım enayilik kısmı biraz daha baskın :))

Kader diyelim ALLAHIN taktiri diyelim ve en hayırlısını istiyelim abi hayırsızsa zaten bizden uzak dursun. enayilik olmaz bence :) ben daha çok gençim hepiniz benden büyüksünüz burda eminim bundan da. :))

Gitti

Kullanıcı

Kader diyelim ALLAHIN taktiri diyelim ve en hayırlısını istiyelim abi hayırsızsa zaten bizden uzak dursun. enayilik olmaz bence :) ben daha çok gençim hepiniz benden büyüksünüz burda eminim bundan da. :))

:)) Tabiki hayırlısı lakin bütün işi ben yapıp tespit edip sonrada kim veya kimler oldugunu bilmediklerimin kolayca malzemeyi alıp götürmesinide kadere digil ekipteki her zaman arıza cıkaran yarım akıllı arkadaslarıma ve dolayısıyla kendi enayiliğime baglıyorumki haklıyım sanırrım :)

Yaş meselsin egelince hani bir şiir varya yaş 30 küsür yolun yarısı :))

Ağzımızda diş,dizimizde güç,kafamızda siyah sac kalmamış ama hala toplu ignemiz bile yok bu işten maaelsef :)))

Zaten ahdim var isterse kocaman altından 50 kgluk tepsi bulayım ilk gözağrım diye salonuma vitrine filan sokacam ölene kadar izleyecem inş :)

4 yasından beri bi indiana jones liğimiz var ama nefsimiz törpüleyecek bi iğnecik dahi nasip olmadı mukadderat :))

konkort31

Kullanıcı

:)) Tabiki hayırlısı lakin bütün işi ben yapıp tespit edip sonrada kim veya kimler oldugunu bilmediklerimin kolayca malzemeyi alıp götürmesinide kadere digil ekipteki her zaman arıza cıkaran yarım akıllı arkadaslarıma ve dolayısıyla kendi enayiliğime baglıyorumki haklıyım sanırrım :)

Yaş meselsin egelince hani bir şiir varya yaş 30 küsür yolun yarısı :))

Ağzımızda diş,dizimizde güç,kafamızda siyah sac kalmamış ama hala toplu ignemiz bile yok bu işten maaelsef :)))

Zaten ahdim var isterse kocaman altından 50 kgluk tepsi bulayım ilk gözağrım diye salonuma vitrine filan sokacam ölene kadar izleyecem inş :)

4 yasından beri bi indiana jones liğimiz var ama nefsimiz törpüleyecek bi iğnecik dahi nasip olmadı mukadderat :))

Maşallah abi :) kıracın bir parçası var tahlihim yok bahtım kara dinle biraz :)