Kaplumbağa Işareti | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa Işareti

extreme

Kullanıcı
Selamün aleyküm arkadaşlar, forumda yeniyim, onüme bir Kaplumbağa işareti cikti, kuyruğu kesik, kuyruk yonunde bir tünel ola bilirmi acaba, bana yardım edebilirmisiniz, Teşekkürler

kostenurka.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ve aleykümselam kardeşim. aramıza hoş geldin.
çok güzel bir bulgu ve bir o kadar da detaylı.
mahzen kesinde ,başka gizemler de barındırıyor. bir resim oluşu ,yakın çevresinin yeterince görülemeyişi,konuyu tam olarak açıklığa kavuşmasını sağlamıyor.

bu kadar bulgu bir mahzen için çok fazla. bunlarda tek cepheden görülenler. işaretli kayayı ve etrafındaki kayaları ,ok yönlerine ağırlık vererek bir kaç metreye kadar geniş açılı paylaşman menfaatinedir. yorumlarımız eksik kalmasın.
bu ara da karadeniz kokusu aldım . doğrumudur.

extreme

Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim. aramıza hoş geldin.
çok güzel bir bulgu ve bir o kadar da detaylı.
mahzen kesinde ,başka gizemler de barındırıyor. bir resim oluşu ,yakın çevresinin yeterince görülemeyişi,konuyu tam olarak açıklığa kavuşmasını sağlamıyor.

bu kadar bulgu bir mahzen için çok fazla. bunlarda tek cepheden görülenler. işaretli kayayı ve etrafındaki kayaları ,ok yönlerine ağırlık vererek bir kaç metreye kadar geniş açılı paylaşman menfaatinedir. yorumlarımız eksik kalmasın.
bu ara da karadeniz kokusu aldım . doğrumudur.

Hoşbuldum, evet karadeniz tarafındanım , baktıgı yonde araştırma yaptık bir şey bulamadık bi cozume varamadık kuyruk yonundede araştırma yaptık bir kaya ilgimi cekti onun altından olabilirmi giriş

Kaya Resmi:

sivrikaya.jpg

kamak.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
hemşerim ilk yorumum da bir çok noktaya işaret eden bulgular olduğunu ,ok istikametlerinin geniş açılı görülmesi gerektiğini yazmıştım. bu alan da yakın ve bir miktar açıklarına düşen bir kaç nokta mutlaka çıkacak. attığın resim de ise il görünüme göre,

sağ ilerde alt kısımdan bir mahzen başlangıcı,

yine bura da bir kaç adım geriye alta inmen gerekiroy diyor.arkadaki ve açığındaki kayalarda yine işlenmiş yerler görülüyor. buradaki olayın bir gizemle sınırlı değil. acaba üsttekiylemi alakalı ,ara mesafesi ne kadardır değilmi. boşluk tespiti yaparak bir bir belirlemeniz mümkün. yapamadığınız zaman yine tarif ettiğim şekilde resimlenmesi gerekir.
bir de merak ettim çatal yapan dere varmı.

TRUVA

Admin
Resmin sağ tarafını ve ön tarafını geniş boyut resimleyip atabilirmisiniz. Oralarda bir yerde giriş olacak tünel yada oda girişi.emareleri tek resimde göremiyoruz.Görünen kayanın hemen altından da olabilir.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Bana gore sayet tosbaga ise oraya ait deil yukarilardan gelmis gelelide cok olmus siz hic saha kalkan tosbaga gordunuzmu ben gormedim ustam sizin isiniz yukarilarda