Kaplumbaga Mi?

attilla

Kullanıcı
nasıl ıncelemk gerkir acaba kardeş..nasil bir yol izelemlıyız..

murathan

Kullanıcı
Açıkçası, kaplumbağalarla ilgili çok bir bilgim yok, var olan da seni yanıltabilir. Emin olmadığım için yorum yapmayı doğru bulmuyorum... Ama formda çok değerli ustalar var onların kesin bilgileri vardır bu konuda sana yardımcı olacaklardır.
Etrafın geniş açılı fotoğraflarını, kaplumbağanın baktığı yerlerin falan fotoğraflarını isteyeceklerdir. Onları gönderirsen iyi yorumlar gelir.

NormiA

Kullanıcı
tam olarak görüntüsü lazım fotolaman eksik ...
ayakları yön veriyormu eksik veya digerlerinden farklı bir ayagı varmı nereye bakıyor baktıgı yönde kayalık varmı baktıgı yönde başka emare veya işaret varmı bilmek lazım.

ECE07

Kullanıcı

İşaretlediğim noktayı kontrol edin. Bakış pozisyonuyla yön vermiş. Bakış yönündeki arazi yüzeyinde farklı bir oluşum (Çökme, yığma, zayıf yada kuvvetli bitki örtüsü gibi) arayın. Arazi boşluk tespiti için çok güzel görünüyor. Ayaklarının altında olmasına karşılık kayanın yeterince büyük olmamasından dolayı çevresinin araştırılması gerektiğini düşünüyorum. Kaya biraz daha büyük olsaydı altında araştırma yapılması gerekirdi. En doğrusu boşluk tespiti yapmanız.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
arkadaşlarımın fikirlerine ilave olarak,
odası olmazsa olmazıdır. sağ altta çizdiğim yerler ve başın kapalı olması ,odasının uzakta aranmamasını veriyor görünümünde.
üstteki kabartma ise sağ çaprazda ayrı bir yerin bulgusu biraz açığında araştırılmalı. doğaka benzeyebilir ama dolgulu bir yer olacak. tespitini yapabilirsen bulursun. ayrıca ön ok istikameti yönünde mezar. sağlıcakla.

karanar

Kullanıcı
ben şilk gördüğümde kasa dedim. sanırım içinden işaretli taş çıkacak ama yine de kasa.