Kaplumbağa Ve Gölü..görsel.. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa Ve Gölü..görsel..

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Peki o zaman biraz kafanı ağrıtıyım.
Kaplumbağa çok büyük buda diğer küçük kaplumbağa isaretleriyle ilgili verileri elememi gerektiriyor. Farazi bi takım yorumları es geçip her ne varsa kendisinde diyebilirim. Yani içinde. Büyüklüğü statü veriyor giriş bulunursa işi kolaylaştırır yoksa nerdeyse imkansızdır. Daha açıkçası iş büyük iş ve devlet eliyle anca olur. Başka resimlerde olsaydı mesela üstünde daha değişik işaretleri vardır. Cevre resimleride yok Yakınlarda dere varsa baktigi istikamette mesela oralarda incelenmeli. Veya yine baktığı tarafta kayalık varsa orda bariz işçilik izleri olan kesme kaya olur. Malı altında.
Başa dönersek bulunduğu alan öncelikli ve ivedilikle araştırılması lazım. Taş yığma ve kaya mezarı olmassa olmazı.
G.batı tarafından tünel dehliz boşluk testiyle bulunur. Giriş demiştim ama girişin ağzındaki tonluk kaya?
En kolayı girişse gerisini sen düşün. Ama burayı görmek isterdim doğrusu . Allah a emanet ol

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Gölü unuttuk yakınmı ne tarafta
Sende hiç bi şey yazmamışsınki toprağım:)
ry7y5y9y.jpg

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
çok uzaklaşmadan 10 metre etrafında yeraltında bir oda bulgusu olması gerekir diye düşünüyorum. ağırlıklı yön kaplumbaganın kıçına doğru olmalı.

göl mü kaynak mı ordaki su önemli olabilir. özelti yani akar su yolunu değerlendirmeli diye düşünürüm.

SEVALİ

Kullanıcı
Peki o zaman biraz kafanı ağrıtıyım.
Kaplumbağa çok büyük buda diğer küçük kaplumbağa isaretleriyle ilgili verileri elememi gerektiriyor. Farazi bi takım yorumları es geçip her ne varsa kendisinde diyebilirim. Yani içinde. Büyüklüğü statü veriyor giriş bulunursa işi kolaylaştırır yoksa nerdeyse imkansızdır. Daha açıkçası iş büyük iş ve devlet eliyle anca olur. Başka resimlerde olsaydı mesela üstünde daha değişik işaretleri vardır. Cevre resimleride yok Yakınlarda dere varsa baktigi istikamette mesela oralarda incelenmeli. Veya yine baktığı tarafta kayalık varsa orda bariz işçilik izleri olan kesme kaya olur. Malı altında.
Başa dönersek bulunduğu alan öncelikli ve ivedilikle araştırılması lazım. Taş yığma ve kaya mezarı olmassa olmazı.
G.batı tarafından tünel dehliz boşluk testiyle bulunur. Giriş demiştim ama girişin ağzındaki tonluk kaya?
En kolayı girişse gerisini sen düşün. Ama burayı görmek isterdim doğrusu . Allah a emanet ol

Gölü unuttuk yakınmı ne tarafta
Sende hiç bi şey yazmamışsınki toprağım:)
ry7y5y9y.jpg

çok uzaklaşmadan 10 metre etrafında yeraltında bir oda bulgusu olması gerekir diye düşünüyorum. ağırlıklı yön kaplumbaganın kıçına doğru olmalı.

göl mü kaynak mı ordaki su önemli olabilir. özelti yani akar su yolunu değerlendirmeli diye düşünürüm.

Bir resmidaha mevcut 3 km mesafede sayılabilinir resmi yarın eklerim telefondan ekleme yapamıyorum.

SEVALİ

Kullanıcı
İlk başta yazmayı unutmuşum özürdilerim resimler bir arkadaşımdan gelmişti kaplumbağanın baktığı yöndeki kayalık aşağıdaki eklediğim resimdir şu an başka resim yok..

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
İşaretli yerlerde geçişli odalar
maqyqy7a.jpg
zegamype.jpg
muhtemelen böyle bir işçilik olur. O blok tasların her biri en az 1 ton gelir. Ordan yolda geçmiş belkide halledilmiştir. Ne taraftaydı bura?

SEVALİ

Kullanıcı
Yerini tam olarak tespit ettim arkadaşım biraz oyalama yapmış..:eek:

Çalkaya 28 Ustamız nerelerde bilgisi olan varmı..

Son düzenleme:
Üst Alt