Kaplumbağa Ve Ucgen | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa Ve Ucgen

Toprak-ercan

Kullanıcı
Sonradan resimlere bakınca dikkatimi cekti yanlismi görüyorum acaba
Arkadaşım durduğu yerde kayanın üstünde üçgen işaretler varmıs oyma ucgen
0cd193b4e880867f5d69491bf8745f2e.jpg

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Toprak-ercan

Kullanıcı
Kaplumba nerde ustam ve yakin cekimleri var mi bu yerin basetin issretlerin
Yakın çekim yok sonradan farkedilen bir resim ustam üst çizim yaptığım kaplumbağa benzettim alttaki çizdiğim yerde kapak gibi kapı gibi geliyor bana resmi telefonda çok yaklastrabiliyorum ozaman daha net ama siteye yükleyince fazla yakinlastirilmiyor
Birde ustam kayanın üstünde arkadaş var onun baktığı yerde yani kayanın üstünde üçgen oyma varmış onun resmi yok ama

Toprak-ercan

Kullanıcı
Yakın çekim yok sonradan farkedilen bir resim ustam üst çizim yaptığım kaplumbağa benzettim alttaki çizdiğim yerde kapak gibi kapı gibi geliyor bana resmi telefonda çok yaklastrabiliyorum ozaman daha net ama siteye yükleyince fazla yakinlastirilmiyor
Birde ustam kayanın üstünde arkadaş var onun baktığı yerde yani kayanın üstünde üçgen oyma varmış onun resmi yok ama

Resim bu
5db178439920d99f54202d04c19c8f8c.jpg

Toprak-ercan

Kullanıcı
Yanlismi görüyorum yorum yapicak kimse yokmu

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
benzetme ile olacak işler değil malesef. bana göre doğal. uzerındeki üçgen veya benzetme yaptıgınız yerın yakın ve çevre resımlerınıde ekleyın. belki taş kesimi varsa, birşey yakalanır.

esrarengiz2828

Kullanıcı
taş kesimi görünüyor oda ihtimali var dikkatlice yukardaki taşın etrafını geziniz muhtemel giriş olabilir el işçiliği arayınız

Toprak-ercan

Kullanıcı
taş kesimi görünüyor oda ihtimali var dikkatlice yukardaki taşın etrafını geziniz muhtemel giriş olabilir el işçiliği arayınız
Hocam her yer el işçiliği daha önce bi konu açmıştım ordaki resimler bu resimde orda var yorum yapan ustalar birşey yok demişlerdi konu kapanmıştı diğer konuya sana zahmet bakıp yorum yaparsan çok sevinirim esrarengiz ustam çok bariz işaretler var bu resmide done done resimlere bakarken farkettim o yüzden sizlerin yorumlarına ihtiyacım var acaba benmi olmadık şeyleri olmuş gibi görüyorum

Toprak-ercan

Kullanıcı
Hocam her yer el işçiliği daha önce bi konu açmıştım ordaki resimler bu resimde orda var yorum yapan ustalar birşey yok demişlerdi konu kapanmıştı diğer konuya sana zahmet bakıp yorum yaparsan çok sevinirim esrarengiz ustam çok bariz işaretler var bu resmide done done resimlere bakarken farkettim o yüzden sizlerin yorumlarına ihtiyacım var acaba benmi olmadık şeyleri olmuş gibi görüyorum

Her yer kaya parçası ve kaldırdığım her taş kesim işi var cogundada şuan attığım şekil mevcut hocam
c540b90eec273892ec3c8eec9b93b0ec.jpg

Toprak-ercan

Kullanıcı
benzetme ile olacak işler değil malesef. bana göre doğal. uzerındeki üçgen veya benzetme yaptıgınız yerın yakın ve çevre resımlerınıde ekleyın. belki taş kesimi varsa, birşey yakalanır.
Bozkurt ustam resimden incelerken dikkatimi çekti daha önce actigim konuda olan bir resim bu incelerken farkettim metropol alanı gibi 400 mtkare alanda bir çok işaret omega kare oyma kanalli oyma merdiven mıcır herşey mevcut