Kaplumbağa, Yuvarlak Oyma | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa, Yuvarlak Oyma

Ceyhun33

Kullanıcı
bana göre kaya yazıları dediğin yerde aradığın şeyi bulmalısın. mezarda ordadır varsa parada oradadır. çınar ağacı su ve şelale zaten mezarın emarelerindendir. kaplumbağa bazen suya gider ama 1 km lik mesafe uzun geldi bana. ayrıca kolu bacağı yoksa kaplumbağanın kendi noktasında da araştırma yapman lazım.
Bende aynı fikirdeyim 1 km bu işaret için çok uzak bir mesafe. kaplumbağanın sol arka ayağı belirgin fakat diğerleri belirgin değil.

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

özgürXdaglı

Vip Üye
oymaların oldugu yere tatlı bayır aşarıya inecek sonra beş metre agibi düzlük yapacak sonra tekrar bayır aşarı inecek bu düzlükte durunca saat 10/11/12/1/2 yönlerin bakınca manzaralı olmalı bu yerde sıralı odalar olacak oymalar gibi ikisi yakın biri uzak bizans kullanmıştır baba ogul kutsalruh

oymalar ile yada kaplunba hacların oldugu yer bir birinden bagımsız ayrı işler
h.jpg
hacların oldugu yeri uzaktan konpile görecek gibi resim varsa ve cevresini ne nerede yönlendire biliriz

su kaynagın oldugu yerde müjde tarzı para olacak dikkatli inçele

şelale işi her zaman iyidir resim gerekir suyun düştügü yer ve şelaleyi konpile gören resim ve üsten suyun geldigi yön ve aktıgı yönün resmi

Ceyhun33

Kullanıcı
oymaların oldugu yere tatlı bayır aşarıya inecek sonra beş metre agibi düzlük yapacak sonra tekrar bayır aşarı inecek bu düzlükte durunca saat 10/11/12/1/2 yönlerin bakınca manzaralı olmalı bu yerde sıralı odalar olacak oymalar gibi ikisi yakın biri uzak bizans kullanmıştır baba ogul kutsalruh

oymalar ile yada kaplunba hacların oldugu yer bir birinden bagımsız ayrı işler
Ekli dosyayı görüntüle 3424
hacların oldugu yeri uzaktan konpile görecek gibi resim varsa ve cevresini ne nerede yönlendire biliriz

su kaynagın oldugu yerde müjde tarzı para olacak dikkatli inçele

şelale işi her zaman iyidir resim gerekir suyun düştügü yer ve şelaleyi konpile gören resim ve üsten suyun geldigi yön ve aktıgı yönün resmi
Elimde şuan pek resim yok ama ilerde yükleyeceğim inşallah. Aşağıya şelalenin fotoğrafını bırakıyorum. Hayırlı geceler.IMG_20201223_222838.png IMG_20201223_222902.png

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Kaplumbağa zirvede olmasının sebebi bulunduğu yerde çok ama çok derinde mezarını anlatır bu mezara tünelle gelinir tünel girişi de baktığı yönde sol tarafta yaklaşık 1km mesafede dahada uzak olduğuda görülmüştür sabit kayalarda oyma yada kabartma küçük kablunbağaları takip ederek tünelin gidiş yönlerini bulmalısın,bunlarda seni kabartma bir yılanla karşılaştıracak onuda bulunca devam ederiz İNŞAALLAH...

Mezopotamyalı

Kullanıcı
Kaplumbağa zirvede olmasının sebebi bulunduğu yerde çok ama çok derinde mezarını anlatır bu mezara tünelle gelinir tünel girişi de baktığı yönde sol tarafta yaklaşık 1km mesafede dahada uzak olduğuda görülmüştür sabit kayalarda oyma yada kabartma küçük kablunbağaları takip ederek tünelin gidiş yönlerini bulmalısın,bunlarda seni kabartma bir yılanla karşılaştıracak onuda bulunca devam ederiz İNŞAALLAH...
Ustam bu emarelerin aynısı bende mevcut. Kabartma yılan dahil. Kaplumbağanin baktığı yerde yaklaşık 20 metre mesafede bi Kaya'nın uzerinde. Kabartma yılan ve dikine oyma vvar. Bi türlü çözemedim

KaranLik

Kullanıcı
Ustam bu emarelerin aynısı bende mevcut. Kabartma yılan dahil. Kaplumbağanin baktığı yerde yaklaşık 20 metre mesafede bi Kaya'nın uzerinde. Kabartma yılan ve dikine oyma vvar. Bi türlü çözemedim
Resimleri var ise yeni konu açarsan yardımcı olur arkadaşlar