Kaplunbamı Tavukmu | Define işaretleri ve anlamları

Kaplunbamı Tavukmu

balkaya34

Kullanıcı
Selam arkadaşlar bu resim.hakkinda bir yorum.olmadı , Bu görüntü hem.TAVUK hemde KAPLUMBA gibi , vede eteklerindede süslemeler var ,Bu düşlereler tavuk.teleginde olur diye düşünüyorum ,

Ekli dosyalar

• IMG-20230119-WA0009.jpg
    IMG-20230119-WA0009.jpg
    316.3 KB · Görüntüleme: 15

nik

USTA
Super Moderatör
Selam arkadaşlar bu resim.hakkinda bir yorum.olmadı , Bu görüntü hem.TAVUK hemde KAPLUMBA gibi , vede eteklerindede süslemeler var ,Bu düşlereler tavuk.teleginde olur diye düşünüyorum ,
Değerli ustam neden daracık çekim yapıyorsunuz.
Hem tek resim etrafını göremiyorum gözde görmiyar yorarsınız yaşlı abinizi .
Değerli kardeşim acemi deyılsınız şöyle göz dolduracak etraf gözükecek şekilde resimleyın işaretin ne olduğu görebilelim
Daha güzel resimler çekmeye sizin gibi bir defineci bunu başarır.
Sevgiler.

Ekli dosyalar

• IMG-20230119-WA0009.jpg
    IMG-20230119-WA0009.jpg
    329.4 KB · Görüntüleme: 12

balkaya34

Kullanıcı
Değerli ustam neden daracık çekim yapıyorsunuz.
Hem tek resim etrafını göremiyorum gözde görmiyar yararsınız yaşlı abinizi .
Canım kardeşim acemi deyılsınız şöyle göz dolduracak etraf gözükecek şekilde resimlerin işaretin ne olduğu görebilirim.
Daha güzel resimler çekmeye sizin gibi bir definecinın başarır.
Sevgiler.
Üstadım önümüzdeki hafta içinde INŞAALLAH sizlerin rahat görebildiniz resimler çekeceğim, ve ayrıntılarınıda yazacağım , Saygılar Usdam,

nik

USTA
Super Moderatör
Üstadım önümüzdeki hafta içinde INŞAALLAH sizlerin rahat görebildiniz resimler çekeceğim, ve ayrıntılarınıda yazacağım , Saygılar Usdam,
Mecazi anlamında yazdım .
Demek istediğim hem bizlerin hemde sizlerin emeği boşa gitmesin .
Benim fazla zamanım olmuyor yabancı dil okuyorum azıcık bir zamanım olduğunda sizlere yazıyorum inaniyorumki değer üsttadlarında zamanları fazla yoktur.
Onun için neyin nerede olduğu bilinmez en ufak detayı yazın ve resimleyın 4 bir tarafını uzak yakın resimleyın ve coğrafi oknumuda yazmayı unutmayın (yani oranın mazisi)
Sevgiler.

balkaya34

Kullanıcı
Mecazi anlamında yazdım .
Demek istediğim hem bizlerin hemde sizlerin emeği boşa gitmesin .
Benim fazla zamanım olmuyor yabancı dil okuyorum azıcık bir zamanım olduğunda sizlere yazıyorum inaniyorumki değer üsttadlarında zamanları fazla yoktur.
Onun için neyin nerede olduğu bilinmez en ufak detayı yazın ve resimleyın 4 bir tarafını uzak yakın resimleyın ve coğrafi oknumuda yazmayı unutmayın (yani oranın mazisi)
Sevgiler.
INŞAALLAH usdam ,