KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 135 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Hele gel Bıra 1 tonluk zulayı patlatan @Roni dir. itiraf etti...@aliveli44 bu mevzuya daldıysa oda bu şebekenin içinde.. 😂
1 tondan 1 semaver çay içtik,🤭 Gerisi ne oldi belli değil..
Mamoste tartmadım ama şöyle göz kararı düşünüp hesaplıyorumda haklı olabilirsin ama semaver görmedim semaver kul hakkıdır çayda bizim hakkımız 😂😂😂😂
Para kasası yerine çay kasasımı patlatıyorsunuz. Yoksa kasadan para yerine çaymı cıktı 😂
Ustam sorma parasızlık değil çaysızlık yoldan çıkardı bizi. Yoksa @A21MEDLi ustama zarar vermek kim biz kim 😛😂😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Gardaşımda olsan ben doğrudan yanayım bilirsin itirafın var daha ne edem 😂 şimdi şöyle sen aliveli taman diğeri kim hıım 🤔 😂🤣
Bizde malayla güneşi sıvamışız resmen. 😂😂😂😂 Bilmiyorum abi karanlıktı heryer. 😂 @KANAS_USTA da olabilir @TRUVA ustada olabilir hatta @BoZKurT ustada olabilir. Bu aralar çay içmeyen herkes olabilir. 🤔😂😂😂😂

Son düzenleme:

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bizde malayla güneşi sıvamışız resmen. 😂😂😂😂 Bilmiyorum abi karanlıktı heryer. 😂 @KANAS_USTA da olabilir @TRUVA uatada olabilir hatta @BoZKurT ustada olabilir. Bu araşar çay içmeyen herkes olabilir. 🤔😂😂😂😂
Kanas usat oymayı nasıl çözecem derdinde 😂 bozkurt hasat bir haftadır evde😏 rabbim şifa versin geriye Truva usat kalıyor 🤔

DefineHaritasi

Kullanıcı
Sa ustalar biri cihazcilar cibikcilar nerede mi dedi ben onlardan degilim ama toncuyum ben bana da bir bardak cay cikar mi benim ki buyuk boy kulplu bardak olsun nede olsa toncuyuz namimiza gore icelim benim ki acik olsun bi zahmet genc bir kardesinizim.