Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Doğru vala be ustam her insan bi ujjbejj tanimali bea
Çok tAkmazyiz bea hayati yaşa gitsin deriz be ustam iyi şekilde yaşarız
Bir mekanda 6 kişi çalışıyoruz beş altı gündür perişan durumdayız 7 metre inmişiz tabi vardiyeli üç kişi çalışıyorsa iki kişi mola veriyor biri gözetliyor istirahatta olanlar çay azucuk ekmek peynir birazda şekerleme yaptıktan sonra değişim oluyor yorgunluk bir yana uyku gözümüzden akıyor sabah saatlerinde biz moladayız oldum olası az uyurum ama o gün gözlerimi açamıyorum iki kişi yoğun çalışıyor ben dahil üç kişide moladayız onlar yemek yerken ben bir ağacın dininde iki büklüm uyuyordum bir ara sesler irkildim abi gelin kapağa geldik yemek yiyenler hurra işlem alanına kuştu ben uyku sersem çaydanlığa kuştum bir yudum çay içtim gözetleyici heyecanla bana sesleniyor abi kapağı açtık kuş gel dedim hepiniz beni s... eğer ben bu çayı içmeden gelirsem 😂

Blue Ways

Kullanıcı
Bir mekanda 6 kişi çalışıyoruz beş altı gündür perişan durumdayız 7 metre inmişiz tabi vardiyeli üç kişi çalışıyorsa iki kişi mola veriyor biri gözetliyor istirahatta olanlar çay azucuk ekmek peynir birazda şekerleme yaptıktan sonra değişim oluyor yorgunluk bir yana uyku gözümüzden akıyor sabah saatlerinde biz moladayız oldum olası az uyurum ama o gün gözlerimi açamıyorum iki kişi yoğun çalışıyor ben dahil üç kişide moladayız onlar yemek yerken ben bir ağacın dininde iki büklüm uyuyordum bir ara sesler irkildim abi gelin kapağa geldik yemek yiyenler hurra işlem alanına kuştu ben uyku sersem çaydanlığa kuştum bir yudum çay içtim gözetleyici heyecanla bana sesleniyor abi kapağı açtık kuş gel dedim hepiniz beni s... eğer ben bu çayı içmeden gelirsem 😂
Efsanemis diycem ustamda esrarengiz olay var iyi bak kendine ustam
Bende yaşadım bir inşaattayız insaatin sonuna geldik sayılır tam olaya yaklaştık hissetik sonra 3 kişiyiz karsi dağdan ses gelmesi gibi ses
Seste tuaf yabanci dil hic duymadigim dil di bağırıyorlardı ses yakınlaşti sonra kayboldu akşam saatine yakındı hava kararmadan kaçtık gEce iş yapmamaya çalışioz
Sonrası film gibi gölge takibi
Bilmiom araştırdım koruyan iyimis dedi orda kötü olsa 3 unden birinize zarar verildi dedi ustam iyiyiz demek

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Gardaş sahipleniyorlarmı bekçimi bırakıldılar yoksa enerjisine mi ihtiyaç duyuyorlar orasını bilmem ama varlar yer değiştirme dahil herşeyi yapabilirler ve sana gücünün yetmeyeceğini anladığı an zayıf halkayı arar bulurlar oda olmadı sevdiklerine musallat olurlar kim ne derse desin bu böyledir yaşamayan bilemez ve atıp tutar yok bunu yapamaz yok uyduruyorsun der

Blue Ways

Kullanıcı
Gardaş sahipleniyorlarmı bekçimi bırakıldılar yoksa enerjisine mi ihtiyaç duyuyorlar orasını bilmem ama varlar yer değiştirme dahil herşeyi yapabilirler ve sana gücünün yetmeyeceğini anladığı an zayıf halkayı arar bulurlar oda olmadı sevdiklerine musallat olurlar kim ne derse desin bu böyledir yaşamayan bilemez ve atıp tutar yok bunu yapamaz yok uyduruyorsun der
Doğru ustam yaşadim ürktüm
Bence bekci olmalı gunlerce bişe olmadı sona yaklaştık sondada imkaz gibi beton cıktı zorluyor cok çıkması için çıkmıyor henüz
Sonra nedeni anlamadan asıl yeri bıraktık içimiz deki ürküntü geçene kadar sonra tekrar karar verdik sonra yağmur camur oldu inşatta şuan calisirmiyor yaza doğru inşallaha devam
O ses nasil bi ses henüz çözemedik em iyisi dusunmemek kötü olsaydı şimdiye kadar çoktan hissederdik birde bu inşaatın yol güzergâhinda gölge lerde denk geldik gördük siyah bi golge gözüküp kayboluyor
Herşey olacağına varır ustam zarar verirse artık taktiri ilahi kader deriz
Ama verseydi verirdi
Şuan herşey yolunda ustam
Saygılar

Kader25

Admin
Doğru ustam yaşadim ürktüm
Bence bekci olmalı gunlerce bişe olmadı sona yaklaştık sondada imkaz gibi beton cıktı zorluyor cok çıkması için çıkmıyor henüz
Sonra nedeni anlamadan asıl yeri bıraktık içimiz deki ürküntü geçene kadar sonra tekrar karar verdik sonra yağmur camur oldu inşatta şuan calisirmiyor yaza doğru inşallaha devam
O ses nasil bi ses henüz çözemedik em iyisi dusunmemek kötü olsaydı şimdiye kadar çoktan hissederdik birde bu inşaatın yol güzergâhinda gölge lerde denk geldik gördük siyah bi golge gözüküp kayboluyor
Herşey olacağına varır ustam zarar verirse artık taktiri ilahi kader deriz
Ama verseydi verirdi
Şuan herşey yolunda ustam
Saygılar
Bunlar kucuk tayfa.
Cok zarar veremezler ancak korkuturlar.
Abdestli olmak ve mevkide 5-10 defne yapragi yakmak yeterli olur.

Blue Ways

Kullanıcı
Bunlar kucuk tayfa.
Cok zarar veremezler ancak korkuturlar.
Abdestli olmak ve mevkide 5-10 defne yapragi yakmak yeterli olur.
Çok sağol Ustam @BulursamKader25
Aynen ürkütüler be bizi inşaat yeri kapatılan bir yer sağlam şekilde dibini gördük kuyrugundayiz inşallaha sonuç olumlu olur dileğiyle
Alana oranın deresinden abdest alıp gidiyoruz hep ustam
Hayırlı kandiller Ustam Rabbim cümlemizin Dualarımizi kabul eylesin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻