KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 143 | Define işaretleri ve anlamları

A21MEDLi

Admin
Eyvallah sağolasın Bremın.
Rabbime Hamdolsun,Gözümdeki duman dağıldı,Çaresiz bırakmıyor,
Allah azze ve celle ümmetim ümmetim diyen Sevgili Peygamberimizin a.s.v. ümmetinden Şifâ bekleyen kardeşlerimize Şifâsını Nail etsin inşallah Allahumme Amin.

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Allah azze ve celle ümmetim ümmetim diyen Sevgili Peygamberimizin a.s.v. ümmetinden Şifâ bekleyen kardeşlerimize Şifâsını Nail etsin inşallah Allahumme Amin.
cok sukur abi. gelmis, gecmis olur insallah

TRUVA

Admin
Usdat sevindim iyi olduğuna. Üstüne bir çay icelim artık. Nerde kaldı caylar

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Benim çayım damak zevkinize uymuyor demleyip döküyorum napiim kaçak ta yok.. nane limon desem cemaat ayaklanır bakalım elbet bir gönlü zengin yüreği engin biri çıkarda ağzımızı ıslatırız...

A21MEDLi

Admin
Medli ustanın gözü açılmış yani :) Şakası bir yana rabbim tüm şifa bekleyenlere şifa ihsan eylesin
Allah azze ve celleye şükürler olsun,sol iyileşti gibi,Sağın iğnelere ihtiyacı var daha...
cok sukur abi. gelmis, gecmis olur insallah
Eyvallah usta,Sağolasın..
Sagol ustam,
Ne demek ,ateş bi tutuşsun çay kolay..
Benim çayım damak zevkinize uymuyor demleyip döküyorum napiim kaçak ta yok.. nane limon desem cemaat ayaklanır bakalım elbet bir gönlü zengin yüreği engin biri çıkarda ağzımızı ıslatırız...
Malaasef ustam,Karadeniz de yetisen cayın İcimi, kacak caydan cok daha güzeldir..
Artvin arhavi'de askerlik yaptim,orda cay fabrikası var,bölüğün Sandalye vs. kaynak işlerini orda yapardık,Cay içmeden bölüge gitmezdik,Sordum Rize Cayında böyle tad yoktur.bu nasıl oluyor böyle..dedigi şuydu Türkiye piyasasına 7. eleğin altı piyasaya sürülüyor,Elek üstü ihracat yapılıyor demisti..
Bak benimde boğazım kurudu. :)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Gözüne dizine sağlık ustam...
Gönlü gözü tok adamın da hali bir başka oluyor canım...
Kaç demlik bu böyle😲 içmeyle bitecek gibi değil...