Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Senin çözemediğin işlemi var gardaşım sen başka şeyler düşünüyorsun dur 😏yoksa senden kaçmaz
Abi ortalık bildiğin çakal dolu güzelim insanları mındar etmişler halinden bezdirmişler hem üzüldüm hem stres oldum. Şimdi adamları kısmen de olsa zararlarından kurtardık ama tam zararsız hali bir başka boyuta büründüğü için insan ister istemez geriliyor. Sen olsan kesin çaydanlığı fırlatırdın 😂😂😂😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Abi ortalık bildiğin çakal dolu güzelin insanları mındar etmişler halinden bezdirmişler hem üzüldüm hem stres oldum. Şimdi adamları kısmen de olsa zararlarından kurtardık ama tam zararsız hali bir başka boyuta büründüğü için insan ister istemez geriliyor. Sen olsan kesin çaydanlığı fırlatırdın 😂😂😂😂
Gardaşım ben artık üzülmüyorum yıllardır uyarıyoruz dinleyen kim

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Gardaşım ben artık üzülmüyorum yıllardır uyarıyoruz dinleyen kim
Abi haklısın sana tamamen katılıyorum. Lâkin gel gör ki yaşını başını hayli hayli almış internetten televizyondan bihaber yaşayan insanların av olmalarıda bana üzücü geliyor. Saflık oranı yüksek insanlar hem bol nasiblidir bu yüzden en çok da kandırılan onlar oluyor.
Buarada sen nasılsın iyisindir inşallah işler güçler ne âlemde bir sıkıntı yoktur inşallah
ALLAH razı olsun abi ellerinden öpmüşüm hürmeten. Sen iyiysen bende iyiyim biizniALLAH. Hem çalışıyorum hemde bildiğin kaşifliğe devam. Rızk nerde ben orada İnş’ALLAH. 🙂🤲
Bu ihtiyar delikanlı medli yine klavye başında uyudumu ne 😂
Hiç sorma abi bu aralar mamoste yüzünden emsallerine güvenim baya baya bi azaldı. Çay diyip kaçmalar ateşi yakıp yok olmalar 10 bardak deyipte bir bardakla yetindirmeler. Mamoste bu zamlardan sonra çok değişti 😂😂😂😂😂 çay diye diye googledeki çay reklamı sayesinde trabzonspor şampiyon oldu biz hala çaysız kalıyoz el insaf 😛🤣🤣🤣🤣🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Rabbim güzel yüreğine göre versin gardaşım
ALLAH razı olsun abi. Rabbim dileği hoş olanın dilediğini dileği etsin İnş’ALLAH. Bana müsade bugün baya yoruldum abi. Sık sık girip bakıyorum zaten birşey olursa haberdar edersin sen kardeşini. ALLAH’a emanet ol İnş’ALLAH. 🙂🤲🤚