KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 223 | Define işaretleri ve anlamları

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ayıp ettin kardaş. Her saniye dakika gün ay yıl aklına geldikçe için daraldıkça kıyamete kadar hal hatırınızı sorar niyeti ile """Selamünaleyküm nasılsın ne var ne yok kardaş""" sizleri YARATANA can kurban kardeşim benim. Sizden selamı esirgeyenin çubuğu eğrilsin pas tutsun kırılsın😂
Aleyküm selam dost eyvallah iyiyiz Rabbime hamd olsun sizlerde iyisiniz inşallah dost root gardaşım seni bu nikle hatirlamadı herhalde özelden tanıt kendini buarda hangi çubuğu 😂😂😂😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ayıp ettin kardaş. Her saniye dakika gün ay yıl aklına geldikçe için daraldıkça kıyamete kadar hal hatırınızı sorar niyeti ile """Selamünaleyküm nasılsın ne var ne yok kardaş""" sizleri YARATANA can kurban kardeşim benim. Sizden selamı esirgeyenin çubuğu eğrilsin pas tutsun kırılsın😂
Bizim Harputlu bizim köyden 👍😂

Mirkut

Vip Üye
@Mirkut gardaşım @BulursamKader25 abim muhabbetimi unutunuz ne olmuş bizim eskilere artık muhabbeti geçtik hâl hatırda soran yok vebali vardır bilesiniz
Gardaşlık sen başımın tacısın, daha geçen gün konuştukda 😜 yazılarını okuyorum beğenilerimi görmüyormusun gardaşlık, buraya geldiğimde ilk senin yazın varmı ona bakıyorum aklımdasın gardaşlık. ALLAH c.c eksikliğini vermesin hayırlı uzun ömür versin.

R00T

Vip Üye
vayy demek harputlu abimizmiş.Hoşgelmişsin abi.Nasılsın iyisin umarım.
Mirkut abimide soramadım daim varlığı yeten buyuklerden.:Saygılar sevgiler.