KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 34 | Define işaretleri ve anlamları

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
@GÜLBAHÇELi abim gözlerim seni arar
biz hergün gelip bakıyoz sohbet edecek kimse olmayınca sessizce bakıp çıkıyoz sen olmayınca çay verende yok 😉 bulursam kader ustada senin gibi bir görünüyo bir yok oluyo root usta zaten arada bir denk geliyo dardanos desen heç yok ben kime çatıyım anca sana gücüm yetiyor sende olmayınca kimseye birşey diyemiyoruz 😁😉

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
biz hergün gelip bakıyoz sohbet edecek kimse olmayınca sessizce bakıp çıkıyoz sen olmayınca çay verende yok 😉 bulursam kader ustada senin gibi bir görünüyo bir yok oluyo root usta zaten arada bir denk geliyo dardanos desen heç yok ben kime çatıyım anca sana gücüm yetiyor sende olmayınca kimseye birşey diyemiyoruz 😁😉
Bence sende haklısın 😁 çaymı bugünkü görselermi 🤔 hade neyse ikisi bir arada olsun 😉

Ekli dosyalar

• 4354A3F0-2378-4235-BDB2-F7ADEAD8FB22.jpeg
    4354A3F0-2378-4235-BDB2-F7ADEAD8FB22.jpeg
    324.3 KB · Görüntüleme: 18
  • 33880766-3F1E-44E4-BD42-56E6E45A4A84.jpeg
    33880766-3F1E-44E4-BD42-56E6E45A4A84.jpeg
    316.8 KB · Görüntüleme: 12
  • F52B9270-7EFE-4168-9678-31034EC1875A.jpeg
    F52B9270-7EFE-4168-9678-31034EC1875A.jpeg
    329.1 KB · Görüntüleme: 11
  • 71174304-DB1C-4B6D-BA50-1499BE7F6E9B.jpeg
    71174304-DB1C-4B6D-BA50-1499BE7F6E9B.jpeg
    333.7 KB · Görüntüleme: 15

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Kainat en büyük sanat eseridir.
Gorebilenlere selamlar olsun .
Saygılar olsun
Afiyet bal Şekerler olsun
Emeğine sağlık ustam @Deli Fırat
Aynen gardaş kainatın doğanın kendisi yüce mimarı anlatır tabi bakmasını bilene buarada nasılsın iyimisin gardaş işler güçler ne durumda

Blue Ways

Kullanıcı
Aynen gardaş kainatın doğanın kendisi yüce mimarı anlatır tabi bakmasını bilene buarada nasılsın iyimisin gardaş işler güçler ne durumda
Doğa olsun yaşasin baki ustam
Eyvallaha ustam cok iyim ateş gibiyim zamanı bekliyorum ufleyicem ateşi parlayacak o derece ustam
Daha doğrusu ortalığın biraz yeşermesi ve kuruması bekliyoz sonra insaata devam insallaha
Normal iş güç yerinde şükür doğanın içinde yaşayıp gidiyoruz be ustam şükür
Sen nasılsın ustam @Deli Fırat
Bi ara yoktun göremedim ustam buralarda iyisindir inşallaha
Saygılar

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Doğa olsun yaşasin baki ustam
Eyvallaha ustam cok iyim ateş gibiyim zamanı bekliyorum ufleyicem ateşi parlayacak o derece ustam
Daha doğrusu ortalığın biraz yeşermesi ve kuruması bekliyoz sonra insaata devam insallaha
Normal iş güç yerinde şükür doğanın içinde yaşayıp gidiyoruz be ustam şükür
Sen nasılsın ustam @Deli Fırat
Bi ara yoktun göremedim ustam buralarda iyisindir inşallaha
Saygılar
Hakında hayırlısı olsun inşallah bende iyiyim hata deli gibiyim 😂 Gardaş iş güç yoğunluk mübarek aydayız cıgara çay vuruyor bazen normalde biraz asabiyim kimsenin kalbini kırmamak için iftara yakın iş yerine uğruyorum mümkün oldukça arazideyim 😉

Blue Ways

Kullanıcı
Hakında hayırlısı olsun inşallah bende iyiyim hata deli gibiyim 😂 Gardaş iş güç yoğunluk mübarek aydayız cıgara çay vuruyor bazen normalde biraz asabiyim kimsenin kalbini kırmamak için iftara yakın iş yerine uğruyorum mümkün oldukça arazideyim 😉
Rabbim kabul eylesin ustam
Amin Ustam hayırlısı sizede ustam hayırlısı
Emeğinizin karşılığını Rabbim nasip eylesin inşallaha
Ustam bu ara zor günlerden geçiyoruz
Rabbim yardımcımız olsun
Ama Rabbim sarı kızlari nasip ederse mümkün olduğunca ihtiyac sahibine yardım etmeyi nasip etsin Rabbim inşallaha
Şuan elim den geldiğince gözümün gördüğünce ediyorum ustam rabbim daha cok ıyilik yapmayı nasip eylesin cümlemize inşallaha
Arazı doğa iyidir ustam
Doğa asla yalnız bırakmaz Ustam @Deli Fırat doğa ile iç ice olmak lazim doğa asla yarı yolda bırakmaz Ustam
Doğa da kalalım dileğiyle ustam saygılar

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Rabbim kabul eylesin ustam
Amin Ustam hayırlısı sizede ustam hayırlısı
Emeğinizin karşılığını Rabbim nasip eylesin inşallaha
Ustam bu ara zor günlerden geçiyoruz
Rabbim yardımcımız olsun
Ama Rabbim sarı kızlari nasip ederse mümkün olduğunca ihtiyac sahibine yardım etmeyi nasip etsin Rabbim inşallaha
Şuan elim den geldiğince gözümün gördüğünce ediyorum ustam rabbim daha cok ıyilik yapmayı nasip eylesin cümlemize inşallaha
Arazı doğa iyidir ustam
Doğa asla yalnız bırakmaz Ustam @Deli Fırat doğa ile iç ice olmak lazim doğa asla yarı yolda bırakmaz Ustam
Doğa da kalalım dileğiyle ustam saygılar
İnşallah gardaş rabbim bütün ibadetlerinizi dergahında kabul etsin ne güzel iştir ihtiyacı olana yardım etmek en büyük kazançlardan biridir inşallah yüreğine sağlık

Blue Ways

Kullanıcı
İnşallah gardaş rabbim bütün ibadetlerinizi dergahında kabul etsin ne güzel iştir ihtiyacı olana yardım etmek en büyük kazançlardan biridir inşallah yüreğine sağlık
Amin Ustam Amin
Bu zor günlerde Iyiler olarak zor durumda olanlara erzak gibi yardımlar yapılması taraftariyim çevremde durumu iyi olan dostlara bu yönde fikir veriyorum ustam Iyiler asıl zor günlerde çıkar
Yüreğimize sağlık güzel yüreklere selamlar olsun
Saygılar olsun
Varolasiniz sağolasınız