KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 351 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yahu biri bir konuda bana seslenip yardım istemişti bi bulamadım gitti. İnş’ALLAH denk gelirim. Ayıp olmasın adama, yardıma ihtiyacı vardı 😕😕😕

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yahu biri bir konuda bana seslenip yardım istemişti bi bulamadım gitti. İnş’ALLAH denk gelirim. Ayıp olmasın adama, yardıma ihtiyacı vardı 😕😕😕
@Deli Fırat abim eğer ustemiyerekte olsa sizi kirdimsa tekrar tekrar özür dilerim hakkınızı bana helal edin benim icin bu hak çok önemlidir 😥

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Deli Fırat abim eğer ustemiyerekte olsa sizi kirdimsa tekrar tekrar özür dilerim hakkınızı bana helal edin benim icin bu hak çok önemlidir 😥
Merak etmeyin deli abem kırılmamıştır. Yanlış okumuştur yada yanlış anlamıştır. Doğrusunu görünce tamam demiştir. 🙂👍

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Merak etmeyin deli abem kırılmamıştır. Yanlış okumuştur yada yanlış anlamıştır. Doğrusunu görünce tamam demiştir. 🙂👍
İnşaallah oyledir hocam gercekten cok üzüldüm mekanda yok cikmis yanlis bir seymi yazdim benim yanlus okumandan kaynaklandı kendisinden ve tum mekandan özür diliyorum sanalda olsa bu benim icin çok önemlidir hocam sizede aynı zamanda teşekkür u bir borç biliyor ve ALLAH CC razi olsun hakkınızı helal edin

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
İnşaallah oyledir hocam gercekten cok üzüldüm mekanda yok cikmis yanlis bir seymi yazdim benim yanlus okumandan kaynaklandı kendisinden ve tum mekandan özür diliyorum sanalda olsa bu benim icin çok önemlidir hocam sizede aynı zamanda teşekkür u bir borç biliyor ve ALLAH CC razi olsun hakkınızı helal edin
Benden yana helal olsun. Deli abemin yerine de ben helal ediyorum. Ben ona borçlanayım ki alacak verecek konusunu biz onla farklı ticaret ile çözebilelim 😂👍

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Problem yok kıymetli abim yanlış anlaşılmalar olabilir konuşularak çözülmeyecek bir şey yoktur bir hakkımız varsa helal olsun

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Problem yok kıymetli abim yanlış anlaşılmalar olabilir konuşularak çözülmeyecek bir şey yoktur bir hakkımız varsa helal olsun
Eyvallah hocam çok ama çok teşekkür ediyorum ALLAH CC razi olsun
Gece bayağı bir sıkıntı ya girmistim yanlış anladı diye baş tacısiniz

TRUVA

Admin
Ben sitede iken çay yok. Ben çıkınca hemencik çaylar geliyor. Hayırdır. Bana bir dusmanliginiz mi var. :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt