KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 55 | Define işaretleri ve anlamları

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
bu laftan sonra ayrılman hoş olmadı üstüme alındım..ben çay sevmiyorum,bu konuya dalıyormuyum yoo. niçin çay dağıtıyorsunuz diyormuyum yoo...
o konunun seninle bi alaksıda yok isteyen bakar geçer,istemeyende hiç girmez..
Selam aleyküm öncelikle seninle alakalı hiç birşey yazmadım hatta aklımın ucundan bile gecmedin ki senin dediğin gibi şimdiye kadar seninle iki kelime bile konuşmadık yani gardaş senlik bir durum yok mevzu başka onlar kendilerini biliyorlar ortam tamam yakında digerleride gelecek ki gelmeye başladılar ben şimdilik susuyorum

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ha unutum gardaş benim işim çayla daha doğrusu dost muhabbeti ile iki yıldır konulara yorum yazmayı bıraktım toplasan on konuya yorum yapmadım

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
ustam sizi anlıyorum fakat,
başka forumlardaki bi durumdan,dolayı kırgınlığımızı,herhangi forumdan sorumlu tutamayız..hangi forumdan kırgınsak O foruma girmeyiz... bu olagan ve hoş karşılanan bir durumdur kimse yadırgayamaz..
fakat Fırat ustanın kırgınlığı bu mekandaki bir konuya olduğu bellidir..teknoloji dediğine göre surferle ilgili konuyu kast ettiği bu söyleminden anlaşılıyor..

''birkaç haftadır forma giriş yapmadım hakkaten bu teknoloji işinden daraldım kimsenin kalbinide kırmak istemem bu yüzden bir süre daha gelmesem yerinde olur''

Fırat ustayla şimdiye kadar bir cümlelik diyaloğum olmamıştır. Mevzusu şahsımla alakalı olmadığını zannediyorum..
bunu yazıp gitmesi şık olmadı,diyorum...
gurban kim ne yazarsa yassın surfer konusunda bizi ilgilendiren bir durum yok buranın yönetimi karar verir olabilir fırat usta sevmeyebilir surferi bende sevmiyorum fakat ben karışmam daha önceleri bu konularda sorunlar yaşandı bazı ustalarımız bilir bulursam kader ustamızda iyi bilir umarım burdada o tür sorunlar yaşanmaz siz burda modsunuz bazı yazılara alınıp cevap yazmassanız daha iyi olur diye düşünüyorum olaki o an bir üyemiz sitem edebilir böyle şeyleri hoş görmek gerek yaradılanı sevelim yaradandan dolayı delametle

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
ustam sizi anlıyorum fakat,
başka forumlardaki bi durumdan,dolayı kırgınlığımızı,herhangi forumdan sorumlu tutamayız..hangi forumdan kırgınsak O foruma girmeyiz... bu olagan ve hoş karşılanan bir durumdur kimse yadırgayamaz..
fakat Fırat ustanın kırgınlığı bu mekandaki bir konuya olduğu bellidir..teknoloji dediğine göre surferle ilgili konuyu kast ettiği bu söyleminden anlaşılıyor..

''birkaç haftadır forma giriş yapmadım hakkaten bu teknoloji işinden daraldım kimsenin kalbinide kırmak istemem bu yüzden bir süre daha gelmesem yerinde olur''

Fırat ustayla şimdiye kadar bir cümlelik diyaloğum olmamıştır. Mevzusu şahsımla alakalı olmadığını zannediyorum..
bunu yazıp gitmesi şık olmadı,diyorum...
Gardaş tekrar ediyorum seninle bir alakası yok benim sorunum konularla değil niyetlerle benim şahit olduklarımı bilemesiniz

A21MEDLi

Admin
Mekanda bu tür küçük şeyler için (kelimeler yanlış anlaşılabilinir) kalp kırılmaz..
dünkü bebe değiliz,O yıllar mazide kaldı..
Neyse olaki bir gece uykum kaçar bi çayınızı içmeye gelirim..
iyi Forumlar..

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Mekanda bu tür küçük şeyler için (kelimeler yanlış anlaşılabilinir) kalp kırılmaz..
dünkü bebe değiliz,O yıllar mazide kaldı..
Neyse olaki bir gece uykum kaçar bi çayınızı içmeye gelirim..
iyi Forumlar..
Baş üstünde yerin var 🌹çayımızda gönlümüzde herkese açıktır