OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Camiye çarşaf serdim veren yok pere. Bulan arkadalar birer tane pere verse bitirecez.
Ustam çarşafı serince pazarci gibi olacan öyle kõs küs durmayacan avazin çıktığı kadar burasi ( HoCaNıN DeDiĞi YeR) diyeceksin bre @TRUVA ustam bak ozaman çarşafın dolduğunu görürsün sen ozaman 🤣🤣🤣

TRUVA

Admin
Ustam çarşafı serince pazarci gibi olacan öyle kõs küs durmayacan avazin çıktığı kadar burasi ( HoCaNıN DeDiĞi YeR) diyeceksin bre @TRUVA ustam bak ozaman çarşafın dolduğunu görürsün sen ozaman 🤣🤣🤣
Birde kilisenin onunemi sersem diye düşünüyorum.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ustam maşallah truva ustama diyon ama sende gunlerimi sayiyon ne truva ustam ev yapıyor rabbim yardımcısı olsun inşaat sungerin suyu emdigi gibi pere emer yada sarıları bulması şart bidonda kurtarmaz yoksa🤣🤣
Gözüm üstünüzde 😂 takipteyim özelikle bu aralar balıkçı ve botanikçi bir işler çeviriyor takipteyim gizli hafiye Deli 😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Gözüm üstünüzde 😂 takipteyim özelikle bu aralar balıkçı ve botanikçi bir işler çeviriyor takipteyim gizli hafiye Deli 😂
Ustam sende az değilsin hani biri incir toplamaya gitti bu aralar hele dal kurusu çok güzel olur digeride orda su gördü oda duramadi balik vardir mutlaka diye balık tutmaya vede semaver közde balik hicde fena olmaz🤣🤣

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ustam sende az değilsin hani biri incir toplamaya gitti bu aralar hele dal kurusu çok güzel olur digeride orda su gördü oda duramadi balik vardir mutlaka diye balık tutmaya vede semaver közde balik hicde fena olmaz🤣🤣
İncir balık ahanda bunlar ishal olur demedi deme 😂

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
beyler necat usta epeydir görünmüyor arayıp soran varmı haberi olan yassında bilelim merak etmiyelim