KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 731 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yine çay reklamları çıkmaya başladı. Tıklayana çay benden. Zulacılar 1 değil 10 tıklasın bizahmet. İsim vermek istemiyorum. 😂😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Herkes senin gibi çay ustası değil. Hazmedemedi oda çayı azalttım diyo. Ben yemedim sende yeme öyle şeyleri 😂😂😂😂
@Roni ustam yazdiginizdan anlaşılacağı gibi demek ki siz bende de çay tiryakisisiniz çay sekmi içersiniz sizin çaydanlığın yaninda demlik yok hatirladigim kadarı ile yani çaydanlık demlik olmuş özelliklerini daha önceden yazmistim sizin çaydanlığın 🤣🤣🤣
Ama @Deli Fırat ustamada haksızlık yapmayalim gogle amcada onu bulmuş değişiklik olsun diye koymuştur yoksa deli abem hep çayını gece içer mekanda gece kusudur saat gece 02 gelir çoğunlukla burda gece servisi ondan sorulur malum buranin ana sorumlusu bundan sonra dahada dikkatli olur genis kapsamlı 🤣🤣🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@Roni ustam yazdiginizdan anlaşılacağı gibi demek ki siz bende de çay tiryakisisiniz çay sekmi içersiniz sizin çaydanlığın yaninda demlik yok hatirladigim kadarı ile yani çaydanlık demlik olmuş özelliklerini daha önceden yazmistim sizin çaydanlığın 🤣🤣🤣
Ama @Deli Fırat ustamada haksızlık yapmayalim gogle amcada onu bulmuş değişiklik olsun diye koymuştur yoksa deli abem hep çayını gece içer mekanda gece kusudur saat gece 02 gelir çoğunlukla burda gece servisi ondan sorulur malum buranin ana sorumlusu bundan sonra dahada dikkatli olur genis kapsamlı 🤣🤣🤣
Ne gece servisi ustam bir çayı zor ısmarlattık :)

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ne gece servisi ustam bir çayı zor ısmarlattık :)
Bundan sonra hep Fırat abem ısmarlacak ozaman ustam kolluk artik onda çay ocağı da bizde ona çıraklık yaptigimizdan çay vermek bize düşüyor bide @Roni ustama çırak olabilsek Hakkı ni verebilsek daha iyi olacak
Çay var çayyyy
Buyurun ağalar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230908-001547~2.png
    Screenshot_20230908-001547~2.png
    395.3 KB · Görüntüleme: 1
  • Screenshot_20230823-123031~2.png
    Screenshot_20230823-123031~2.png
    592.6 KB · Görüntüleme: 1

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bundan sonra hep Fırat abem ısmarlacak ozaman ustam kolluk artik onda çay ocağı da bizde ona çıraklık yaptigimizdan çay vermek bize düşüyor bide @Roni ustama çırak olabilsek Hakkı ni verebilsek daha iyi olacak
Çay var çayyyy
Buyurun ağalar
Roniyi kandırmak kolay. Eline 2 demet maydanoz tutuştur gönlü olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt