KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 77 | Define işaretleri ve anlamları

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Allah c.c razı olsun. Çok şükür iyiyim. Yaramaz durum yok. Sen nasılsın Fırat usta. Eksik olma, ortamı sürekli aktif tutuyorsun. Ocağın sönmesin çayların taze kalsın 😊
Bende iyiyim sizleri iyi gördükçe keyfime keyif katıyom 🌹 gardaş buranın kıymetini bilin sahip çıkın burdaki her bir üye yüreği güzel inssndır bu ortamı mahallenizde apartmanınızda bulamasınız yüreği güzel gönül dostlarına selam olsun 🌹

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
gurban şu günlerde hiç keyfim yok birşey yazıp çizmiyorum duraklama devrindeyim yalnız ben gönül dostlarını hiç unutmam hep aklımdadır bir mühlet arayıp sormasamda zamanı gelince arar sorarım gönüllerini alırım 😉 🌹
Vallahi keyfini bozmaya değmez yüreği güzel insan kıymetli abim 🌹

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Her zaman ki medeniyetler arası keşiflerdeyiz. Öyle dalga geçme bizimle performansımız zedeleniyor 😛 Ama ne yalan söyleyeyim o kadar medeniyetin içine girdim senin gibi çay verenini görmedim. 😛😂😂😂 Az gelde arada bir şunlara çay kültürünü öğret gönlü güzel insan. 😊
Baş tacısın gardaş emrindeyim nezaman istersen

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Aleyküm Selam Kardaşım.
Napalım kardaşım,
Şu günlerde "yorgunum hayat" parçasını dinleyip duruyoruz. Senin çaylarda olmasa hayatın tadı kalmadı.
İyi ki çay var. :)
Kendine iyi bak.
Seviyoruz seni.
Yorgunluk ise sorun yok kıymetli abim dinlenirsin geçer rabbim yüreğine dert vermesin baş tacısın 🌹

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Allah razı olsun Veli ustam
Günümüze şükür
Efendi efendi işe git gel
Kimseye garışmıyım

@Mirkut nerde
@Kafkaslı nerde
Aman gardaşım kimseye garışma milletin parmağı tetikte bu aralar 😂 şaka bir yana mirkut ve kafkaslı ustalar epeydir kaçak inşallah iyidirler gündüzden mirkut u bir arayım halini soram kafkaslı ustanın iletişim bilgileri yok bende