KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 805 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Değerli dostlar bir yıl süre ile aranızdan ayrılıyorum. Hakkınızı helal edin. @OKLiT kardeşimin Erkek sığınma evine tatile gidiyorum 🤣 🤣
@TRUVA ustam sizde ne hakkımız olabilirki esas siz değerli ustalarimizin hakkı geçmiş tir gece gündüz fotoğraflar içinde bir çizgi bir noktayi yakalamak kolaymi konu açmak kolay burasi ne anlatiyor eğer bir hak geçti ise yerden göğe kadar HELAL olsun çok değerli ustam son bir kaç gündür tadiniz pek yoktu demekki biraz mola vereceksiniz hayırlısı olsun inşallah amin

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
@SiyahBeyaz gardaşım rood usta gelir gidermi diğer mekâna çok oldu görüşmeyeli
root usta orayada uğramıyor en son geçenlerde geldi selamını ilettim uğradığında burayada gelip gidiyor yazın terlikciler gurubuna katılmış yani hanım köylü olmuş oda sizler gibi :Dhem o yüzden hemde memlekette deyil görevdeymiş sanırım oda bu işlerden sıkılmıştır biraz kafa dinlendiriyordur yenge kafasına terlik atmaya başlıyana kadarda fazla uğramaz sanırım terlik gelince buraya gelir sohbete başlar 😁

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
@TRUVA ustam sizde ne hakkımız olabilirki esas siz değerli ustalarimizin hakkı geçmiş tir gece gündüz fotoğraflar içinde bir çizgi bir noktayi yakalamak kolaymi konu açmak kolay burasi ne anlatiyor eğer bir hak geçti ise yerden göğe kadar HELAL olsun çok değerli ustam son bir kaç gündür tadiniz pek yoktu demekki biraz mola vereceksiniz hayırlısı olsun inşallah amin
oklit turuva usta karanlıkta göz kırpıyor sende görmüyon hemen vedalaşıyon 😁 ;)

TRUVA

Admin
İnşaat yoğun bu ara.
Gitsemde bir gözüm açık izliyorum merak etme.çaktırmadan takipteyim

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
@GÜLBAHÇELi gurban şu karanlıkta göz kırpma nasıl oluyor ışık varken doğru dürüst göremiyorum karanlıkta lemi olsun yinede helalleşmek iyi bir şeydir yinede helal olsun inşaat zor burdan üyelere veya konu sahibine şu tarafdan foto at yok karşı yanactki veya tepedeki kayaları fotoraf at a benzemez usta der su gun gelirim tobe gelmez sende hemen bekle sen kendince hesab yaparsin su soyle bu böyle o hesab kesin tutmaz @TRUVA ustam bir inşaatçı olarak yazıyorum artik emekli 🤣🤣🤣

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
İnşaat yoğun bu ara.

Gitsemde bir gözüm açık izliyorum merak etme.çaktırmadan takipteyim
Ben çaktırmadan birisi konuya yorum attigi ilk on saniyede beğeni tuşuna basarim okudum diye sende şaşırirsin daha yeni yazdim diye gölge gibi sessizce hemen arkandayim ensede olabilir 🤣 farkındayım bu ara yorum fazla yok sen illede surdan burdan foto istersin atilani pek sevmessin @Javs ustam seni cok iyi taniyan bir oklit var yinede hakkım helaldir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Balıkçı yüreği güzel insanlardandır tek sıkıntısı balığa gider balıkçıdan balık alır pere verir 😂
Eyvallah kardeşim, insanın kendi kalbi temizse başkasını da öyle görür. Ben parayla balık almam, hane halkı ve komşular balıksız gelmemize alıştı artık, önceden balıkten gelirken kaç tane tuttunuz derlerdi bir süredir gene boş geldiniz demi diyorlar, yani beklentileri düşürerek ortamı rahatlattık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt