KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 849 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sarp.

Kullanıcı
Arkadaşım kara demliğe hoş geldiniz de selam aldığınız tarihe bakarsanız bide o ustamiz buranin patronu zaten hic aramiz yok durmadan kiraya zam yapmaya çalışıyor 🤣🤣🤣 mekanda yorum yazarken tarihlere vakarak cevap yazin çünkü cok konu var yeni olduğunuzdan bilmiyor olabilirsiniz teşekkür ediyorum

Arkadaşım kara demliğe hoş geldiniz de selam aldığınız tarihe bakarsanız bide o ustamiz buranin patronu zaten hic aramiz yok durmadan kiraya zam yapmaya çalışıyor 🤣🤣🤣 mekanda yorum yazarken tarihlere vakarak cevap yazin çünkü cok konu var yeni olduğunuzdan bilmiyor olabilirsiniz teşekkür ediyorum
😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
OKLİT bey benim çay süzgeçli tavşan kanı olsun sizlerde afiyet bal seker olsun 😂😂😂
Arkadaşım elimizde olan bu kişiye özel çay demlenmiyor kara demlikte dagda tepede berden bulalim süzgeci şimdi dikkat etmiyorsunuz gibime geliyor caydanlik var sadece demlik yok su kaynamış üzerine çay atıyoruz ates de hemen yaninda küller kenarda bu çay bakdan tatlıdır afiyet şifa olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt