KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 863 | Define işaretleri ve anlamları

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ermeni evi gibi tarif etmişsin. Zaman gelir burası ermeni evi diye her yeri patlatırlar. Kuyu var. Incir dut ağacı dikeyim .sistemi tamamlayayım en iyisi.
Estağfurullah ustam sizin evi tarif ettim zulayi ariyorlarya zaten giden gelmez bilgesindesiniz ya yalniz orda iki bidon vardi renkleri mavi değildi zaten zulayi zor bulurlar 🤣🤣🤣

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Barbekünün altına özel hazne yaptım. Ermeni ocagi gibi 🤣 🤣 🤣 bidonu oraya koyacam
Artık bilmem orasını orasi taze yapi oldugundan dikkat cekmez yinede roni ustam bölgeye giderken saglam ayakkabi ile git @TRUVA ustam sizi mutlaka araziyide gezdirecek tır o bolgenin kayalari bicak gibi keskin mis daha kapi numarasini yazmadim bre ustam 🤣🤣🤣

TRUVA

Admin
Artık bilmem orasını orasi taze yapi oldugundan dikkat cekmez yinede roni ustam bölgeye giderken saglam ayakkabi ile git @TRUVA ustam sizi mutlaka araziyide gezdirecek tır o bolgenin kayalari bicak gibi keskin mis daha kapi numarasini yazmadim bre ustam 🤣🤣🤣
Konunun birinde vardı ya erkek sığınma evi .onun gibi bir yer benim ev.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Konunun birinde vardı ya erkek sığınma evi .onun gibi bir yer benim ev.
Nasil yani simdi nerden aklina gekdi 494 sayfadaki yer yemezler boşa iki katli senin ev ust katin betonu yeni attildi kalıbı aldin duvarlar yapıldımi 🤣🤣🤣

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231229-003721~2.png
    Screenshot_20231229-003721~2.png
    649.9 KB · Görüntüleme: 4