KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 228 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Usdat bir ara saymıştım bu çayların hepsi benim 7 tane eksik olmasın demistim .herkese aynı çayı veriyorsun .bayatlamıştır. yeni çay isteriz :D
Senin çayın hazır zaten ustam. Senden de bi çay içelim artık. Demliği çeyizlik olarak saklamışsın bırakta biraz ateşte yansın is tutup kararsın :D :D :D :D

Ekli dosyalar

• cay.jpg
    cay.jpg
    16.6 KB · Görüntüleme: 2

TRUVA

Admin
Senin çayın hazır zaten ustam. Senden de bi çay içelim artık. Demliği çeyizlik olarak saklamışsın bırakta biraz ateşte yansın is tutup kararsın :D :D :D :D
Sağolasın usdat .sen gel ben sana siyah varilde demleyecem. Siyah çaydanlık çok büyüklü küçüklü

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Sağolasın usdat .sen gel ben sana siyah varilde demleyecem. Siyah çaydanlık çok büyüklü küçüklü
Bana yakınsın zaten. Kışın gitmem gereken yerlerde bir değişiklik olursa muhakkak rotamı sana doğru çeviricem. Hem ustamı tanımış hemde gerçek anlamda çayını içmiş olurum. medli ustamla deli abeme uğrayacam ilk rotam orada sonrasında necat ustama çay söylicem ondan sonraki sana yakın yerde. Bir değişiklik olursa varili harla hemen ustam :D :D

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Usdat bir ara saymıştım bu çayların hepsi benim 7 tane eksik olmasın demistim .herkese aynı çayı veriyorsun .bayatlamıştır. yeni çay isteriz :D
ne yapalım gurban çaydanlık aynı bardaklar aynı yalnız içindeki çay teze demleyip demleyip içiyoruz her seferinde çaydanlığı ve bardakları deyiştiremem sayı olarak yedi iyidir işaretlerdede yedi çok önemlidir yedi ve kat sayıları malzeme onlardan çıkar ha yeni çay diyorsan buyur kara demlik deyil yalnız 😉
b0fbab50-3b60-11e9-9080-025c4c6e7a28.800x600.jpg

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
ne yapalım gurban çaydanlık aynı bardaklar aynı yalnız içindeki çay teze demleyip demleyip içiyoruz her seferinde çaydanlığı ve bardakları deyiştiremem sayı olarak yedi iyidir işaretlerdede yedi çok önemlidir yedi ve kat sayıları malzeme onlardan çıkar ha yeni çay diyorsan buyur kara demlik deyil yalnız 😉
Ekli dosyayı görüntüle 12971
Bak şimdi ustam ben @TRUVA ustam gelmeden hemen bardağın 4’ünü alıp içeyim yoksa o geldimi herkese kotalı veriyor. 😛😂😂