KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 450 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba gurbanlar binaya fiber optik kablo döşendi döşenmez olaydı tam olarak 12 gündür ttnetle uğraşıyorum hergün 3 defa arıyorum şu bağlantıyı yapın diye bugün yarın deyip oyalıyorlar en son dün şikayet ettim bugün gelip 10 dakkada işi hallettiler 10 dakkalık iş için 4 gün bekledim o yüzden giriş yapamadım arayıp soranlar saolsun nihayet geldim kaçgündür giriş yapamadım diye deli oldum umarım başka bir aksilik çıkmaz🌹

ustam hoş geldiniz. derdiniz internet olsun. bizde sağlık sorunudur diyerek endişe etmiştik. sorun halledildiyse geçmiş olsun. 12 günlük hizmet eksikliği için talep açın faturadan düşerler.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Sevgili ustalarım. Aklıma birşey geldi ama sizler için uygunmudur bilmiyorum. Fikrinizi almak isterim. Eğer bir sakıncası yoksa Bozkurt ustamıza telefon numaralarımızı versek. Birbirimizi görmüyoruz tanımıyoruz ama uzun zamandır bir aradayız. Birimiz bir kaç gün girmese merak ediyoruz. Bir iletişim noktası oluştursak bahanesiz uğramayanlara ceza kessek :) diyorum. Dünya hali bir sıkıntı olsa haberimiz olmuyor. Bir hastalık veya allah korusun vefat olsa haberimiz olmayacak.

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
ustam hoş geldiniz. derdiniz internet olsun. bizde sağlık sorunudur diyerek endişe etmiştik. sorun halledildiyse geçmiş olsun. 12 günlük hizmet eksikliği için talep açın faturadan düşerler.
hoşbulduk gurban şükür sağlık konusunda bir sıkıntı yok 12 gündür int te giremeyince afakanlar bastı günlük 3.4 defa ttneti aramaktan gına geldi birdaha ne arar nede sorarım hizmet eksikliği için aramam faturadanda düşmesinler lazım deyil onlarla uğraşmam benden ırak olsunlarda önemli olan bağlanmasıydı oda oldu şükür gerisi önemli deyil 🌹

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Sevgili ustalarım. Aklıma birşey geldi ama sizler için uygunmudur bilmiyorum. Fikrinizi almak isterim. Eğer bir sakıncası yoksa Bozkurt ustamıza telefon numaralarımızı versek. Birbirimizi görmüyoruz tanımıyoruz ama uzun zamandır bir aradayız. Birimiz bir kaç gün girmese merak ediyoruz. Bir iletişim noktası oluştursak bahanesiz uğramayanlara ceza kessek :) diyorum. Dünya hali bir sıkıntı olsa haberimiz olmuyor. Bir hastalık veya allah korusun vefat olsa haberimiz olmayacak.
uygundur ilk teli,de ben veriyim 😉

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
verdimde iletişim bilgisi vermek yasak yazıyor telin tüm numarası görünmüyor haberiniz olsun