KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 466 | Define işaretleri ve anlamları

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Gülbahçeli abi , Sen uyku moduna yada istirahate mi geçmiştin abi rahatsız ettik. Bu arada hakkını helal edesin.
yok gurban daha ne yatması sizden önce baktım kimse yok başka işlerle uğraşıyordum fırat mesaj yazınca geldim sohbet edecek kimse olmayınca bakıp gidiyorum

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Gülbahçeli abim yürekte açan güllerin yazı kışı yoktur.Mevsimlerden etkilenmezler onlar.Bizden saklama şimdi :p
dostların yüreklerindeki güller hiçbirzaman solmaz hakiki dostsa bazıları var dost sandığımız kişiler selam bile vermiyor tavuna kışmı dedik de sizler herzaman bizim için değerli kişilersiniz selam verir selamınızı alırız gurban

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
dostların yüreklerindeki güller hiçbirzaman solmaz hakiki dostsa bazıları var dost sandığımız kişiler selam bile vermiyor tavuna kışmı dedik de sizler herzaman bizim için değerli kişilersiniz selam verir selamınızı alırız gurban
Daşı atın ahanda kafası kırıldı 😂

R00T

Vip Üye
Gülbahçeli abim sana şöyle diyeyim.Bunca yıldır buralardayım .Bayram abi Firat abi sen ve bir kaç isim daha çok değerlisiniz. Hem dememiş mi büyükler dostlar az olmalı ki kaliteli olsun.Yeter bence 3-5 kişi.