KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 467 | Define işaretleri ve anlamları

Kader25

Admin
İnşaAllah 4 kulplu bir kazan Roma sikkesi bulmuşturda Dardanos usta hayatta ondan oda hayattan kurtulur :D
Hocam omrum boyunca "param.olsaydi" cumlesini cok kullanmadigimi hatirliyorum.
Gecen hafta bir dugune gittim. Gariban bir kardasimizdi, ozellikle gittim. Dugun salonu idi. Ikram olarak sadece masalara su koydurabilmiş. Uzuntumu anlatamam. Bu manzarayi gorunce keske cebimde 20 bin olsaydida davetiyeye koysaydim diye hayiflandim. Cok dugune gittim amma bu manzara beni eritti. Bir an oce 99 kilo sarikizi bulup butur isler icin 10 kilosunu da ayirmam lazim. Bazan para lazim.oliyor :(

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Gülbahçeli abim sana şöyle diyeyim.Bunca yıldır buralardayım .Bayram abi Firat abi sen ve bir kaç isim daha çok değerlisiniz. Hem dememiş mi büyükler dostlar az olmalı ki kaliteli olsun.Yeter bence 3-5 kişi.
Aynen gardaşım üç beş kişi 👍 Gülbahçeli abim diyor ki bazen geldiğinizde bir selâm verin gelip hemen kaçmadan önce en azından bir hâl hatır sorsun

R00T

Vip Üye
Hocam omrum boyunca "param.olsaydi" cumlesini cok kullanmadigimi hatirliyorum.
Gecen hafta bir dugune gittim. Gariban bir kardasimizdi, ozellikle gittim. Dugun salonu idi. Ikram olarak sadece masalara su koydurabilmiş. Uzuntumu anlatamam. Bu manzarayi gorunce keske cebimde 20 bin olsaydida davetiyeye koysaydim diye hayiflandim. Cok dugune gittim amma bu manzara beni eritti. Bir an oce 99 kilo sarikizi bulup butur isler icin 10 kilosunu da ayirmam lazim. Bazan para lazim.oliyor :(
Rabbim sana hayr yollarda kullanabileceğin çok büyük miktarlarda sarı liralar nasip etsin inşaallah abim.Vallahi sen harcarsın bu yollarda inanıyorum ben.

Kader25

Admin
Bayram abi Sana söz bir gün elime Roma işi sikke düşer ise sana hediyelik getireceğim.Çok bekleme temsilen 1-2 adet :D
Allah cc razi olsun hocam.
Teberruken hatira olarak saklarim insallah.
1-2 tane yeter insallah.

Ben gozumu 99 kiloya diktim.
Zaten 20 kilosu @Deli Fırat kardasima.
Geri kalani da projelerimize gidecek insallah :)