KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 578 | Define işaretleri ve anlamları

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
sarı kızlar senin itin olur ben hiç sarıları istemedim benimkiler beyaz olsun bana yeter beyazların deyerini bilseydin sarı deyil beyaz isterdin
Yok yok istemez kalsin beyazlar karalar senin olsun bayramda o sari sari çil çil olanlardan bir tane dusermi semimize 🤣🤣🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
millet sarıya kafayı takmış ben ne yapıyım gurban
Aklıma bir fıkra geldi ama tamamen sohbet mahiyetinde. Sonra bizi onlaramı benzettin demeyin. 🤣🤣🤣
İki yahudi yolda yürüyorlar. Bir binanın üstünde hristiyan olana 1000 dolar para ödülü yazıyor. Bunlar önünden geçiyor binanın, biraz geçtikten sonra biri öbürüne dönüyor ya salamon diyor bu gerçekmi acaba ? diğeri bende emin olamadım mişon diyor en iyisi bir bakalım şuna , ayıp değilmi insanları dinlerinden çıkarmak için para vermek. Salamon ya diyor ben kuşkulandım bir gidip bakayım gerçekmi bu yaptıkları, gerçekse ağızlarının payını veririm sen bekle burada diyor. Salamon binaya giriyor denilen kata çıkıyor ilandaki yazı doğrumu diyor. Oradaki görevli doğru diyor eğer hristiyan olursanız hemen nakit vereceğiz diyor. Salamon düşünüyor , görevli ikna etmek için tamam derseniz diyor 1500 dolar vereceğiz. Salamon tamam diyor , parayı alıyor , yeminini ediyor ve aşağı mişonun yanına iniyor. Mişon soruyor doğrumuymuş diyor, valla diyor doğru adamlar para veriyor. Peki diyor mişon aldınmı yoksa parayı. Salamon cevap veriyor. Ulan yahudi değilmisiniz , aklınız fikriniz parada :)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
sen nasılsın? keyfin sağlığın nasıl?
ALLAH razı olsun benim güzel kardeşim. Hamdolsun iyiyiz seni gördük daha bi iyi olduk. Bizi bırak asıl sen nasılsın ne edersin. Bir gittin amma pir gittin. Merakta bıraktın bizide. Kaçtır soruyorum seni. 🙂

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
ALLAH razı olsun benim güzel kardeşim. Hamdolsun iyiyiz seni gördük daha bi iyi olduk. Bizi bırak asıl sen nasılsın ne edersin. Bir gittin amma pir gittin. Merakta bıraktın bizide. Kaçtır soruyorum seni. 🙂
cok sukur iyyim bende. sizleri burda sag salim gorunce daha mutlu oldum.
gittim ama aklim ve gonlum hep sizleydi kardesim.