KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 589 | Define işaretleri ve anlamları

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Hoş geldin gardaşım sen Gülbahçeli abime bakma bir dilim börek al yeter tatlıdan bir tepsi alabilin 😂
eyvallah can abim hos buldum.
ee olmadi simdi. gulbahceli abime hak verdirtecen simdi. sahur vakti bir dilim borekte neymis. haa sen tatliyi yedirip gunduz cigerimi yaktiracan bana😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
ee olmadi simdi. gulbahceli abime hak verdirtecen simdi. sahur vakti bir dilim borekte neymis. haa sen tatliyi yedirip gunduz cigerimi yaktiracan bana😂
Al iste karpuz kabuğu misali oldu bu ben barış çubuğu tütturecegim

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Eyvallah gardaşım baş tacısın yok gardaşım ben böreği yedim çok tuzlu olmuş seni düşündüm 😂 rüyanda çeşmeden su içemez olursun diye tatlı ye ye ki Gülbahçeli abim yemesin yaşlı adam tansiyon çıkar neme lazım yani anlayacağınız sırf sizi düşünüyorum 😂😂😂

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Eyvallah gardaşım baş tacısın yok gardaşım ben böreği yedim çok tuzlu olmuş seni düşündüm 😂 rüyanda çeşmeden su içemez olursun diye tatlı ye ye ki Gülbahçeli abim yemesin yaşlı adam tansiyon çıkar neme lazım yani anlayacağınız sırf sizi düşünüyorum 😂😂😂
nekadar düşünceli olduğunu bilmezmiyim ben senin:D