KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 885 | Define işaretleri ve anlamları

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Sevgili kardeşlerim siz benim her daim gönlümdesiniz. Sevgili root kardeşim ve Bayram ustamın vede sizin yeriniz başkadır bende. Sizin ile anılarımız var sohbetimiz var. Sanal alemde de olsa paylaşımlarımız var. Biliyorsunuz biz bir aile gibiydik bizi dağıttılar. O günler unutulmaz. Sizleri görünce duygulanıyorum. Ben uzun süredir hiç bir yerde yok idim. Şartlar öyle gerektirdi. Kısacası cümlenizi seviyorum. Temennileriniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Allaha emanet olun inşallah. Sevgiler saygılar
Tekrardan başınız sağolsun mekânı cennet olsun inşallah hoş geldin Sefa getirdin normalde oraya ugramam kardeşinin vefatını duydum baş sağlığı için yıllar sonra tekrar giriş yaptım bilirsin bizde dostlar önemli rabbim bütün ailesine sabır ihsan eylesin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Sevgili kardeşlerim siz benim her daim gönlümdesiniz. Sevgili root kardeşim ve Bayram ustamın vede sizin yeriniz başkadır bende. Sizin ile anılarımız var sohbetimiz var. Sanal alemde de olsa paylaşımlarımız var. Biliyorsunuz biz bir aile gibiydik bizi dağıttılar. O günler unutulmaz. Sizleri görünce duygulanıyorum. Ben uzun süredir hiç bir yerde yok idim. Şartlar öyle gerektirdi. Kısacası cümlenizi seviyorum. Temennileriniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Allaha emanet olun inşallah. Sevgiler saygılar
Ustam sizi eski yazılarınızdan biliyorum. Her zaman bekleriz, safa getirdiniz. Bu arada kardeşinizin vefatın yeni öğrendim başınız sağolsun. Allah sizlere uzun ömür nasip etsin

dardanos

Kullanıcı

nik

USTA
Super Moderatör
Dardanos ustam başın sağolsun mekanı cennet olsun inşallah.

Kader25

Admin
Allah cc rahmet eylesin.
Kabri nurlu mekanı cennet olsun.
Taziyelerimi sunarım.
Allah cc sabırlar versin.
Amin.