Kare kanal zemin altı. Magra | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Kare kanal zemin altı. Magra

Gökhan gzt

Kullanıcı
evet akrep işaretinin girişi kuyudur ve tuzaklıdır parası eşkiya parası olup aynı zamanda zehirli olma ihtimallidir
ufak bir uyar tapulu malınız olsa bile orda yasal kazı yapamazsınız
resim ve video paylaşmak sizin tasarrufunuzda sitede paylaşırsanız değerli yorumcular mevcut
Izın lı olarak. Kazı. Yapıyorum. Kuyuyu. Bosalt yorum. Az. Bı kac metre. Sonra. Tunel girmem gerekiyor. Mal. Zehirli. Sanırım. Tunel. Gırısı. Kapak tasını. Olur. Veya. Aynı. Dolgu mudur. 11 metre. Gırdım. Ve. İki. Metre. Kaldı sana deng bir. Tuzak olayı rastlamadım. Ama. Magra. Gırısı. Kaplumbağa. Vardı. Kuyu derin. 3 metre. Parmak uclarımın. Hizasında devam. Ediyorum. Kazı. Izınlıdır.

Gökhan gzt

Kullanıcı
Kuyu örme bir kuyumu
Hazuz sistemli. Magra in. Ixı. Dolgu. Kucuk. Bir. Zemin. Altı. Magra si. Ve onun. İcinde. Bır insan sıgabılecek. Hareket. Etrafında. Donebılırsın. Okadr. Zaten. Ole. Acıkıyor. Romalılardan. Kalma. Olarak. Dusunuyorum. Yapma. Horasan. İle. 12.metre. Zemine. Inıcegum. Sonrada burnuma. Dogru. 1 metre. Dha. Sonrası bos. 3 metre. Boyunda be tunel. Mal. En dinde. Olculerı. Aldım. Koordinatları. Ama. Sole. Bir. Olay var. Burası. Sahipli. Ama. Bana. Kndını bulurdu. Allahını. Iznı. İle. Carpılma. Vaka si olmadı. Ama. Gzume gozuktı. Ben. Oralarda. Defıne İle. İlgili. Supem de. Yokdy aklımda. Bole. Bırseyım. Yok Du.

gıral

Vip Üye
Hazuz sistemli. Magra in. Ixı. Dolgu. Kucuk. Bir. Zemin. Altı. Magra si. Ve onun. İcinde. Bır insan sıgabılecek. Hareket. Etrafında. Donebılırsın. Okadr. Zaten. Ole. Acıkıyor. Romalılardan. Kalma. Olarak. Dusunuyorum. Yapma. Horasan. İle. 12.metre. Zemine. Inıcegum. Sonrada burnuma. Dogru. 1 metre. Dha. Sonrası bos. 3 metre. Boyunda be tunel. Mal. En dinde. Olculerı. Aldım. Koordinatları. Ama. Sole. Bir. Olay var. Burası. Sahipli. Ama. Bana. Kndını bulurdu. Allahını. Iznı. İle. Carpılma. Vaka si olmadı. Ama. Gzume gozuktı. Ben. Oralarda. Defıne İle. İlgili. Supem de. Yokdy aklımda. Bole. Bırseyım. Yok Du.
gardaş sen hangi dili kullanıyorsun
bunu çözsek
defineyi daha kolay çözeriz☺️