kare oyma - kanal - ve diğer oymalar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: kare oyma - kanal - ve diğer oymalar

burası güzelmiş ustam kanalın buyu kadar kanalın gidiş yönünde metre veya adım yaptın mı ne var

kanalın mesafınce baktım ama,kayde deger bırsey yok sadece,cakıllar var ustam,muhtemelen buradaki işçilikten sonra atılan cakıllar ;)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Bozkurt usta yarım mı kaldı bura. Bence hilti ile denilmiş dediğiniz yer hilti deliği değil. oraya hilti jenaratör getiren adam tek delik delip gitmez. etrafı yoklar. Yani o delikde işaret bence. orada kol koyma yeri olmayan koltuğa rasladınızmı. hafif arkaya doğru yatar vaziyette. sırtı bu kayaya gelecek şekilde durur. emin değilim ama bu kayanın içi son nokta. giriş nerde göremedim. Toprak altındada kalmış olabilir. derinlik 3 mt vardır. çünkü. :d

evet takipsizlikten yarım kaldı,memlekete gidemıyoruz,ayrıca malesef demek sorundayım,malesef hilti delikleri.emin olabilirsiniz.
3 delik 3 delikde 50 cm.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

öbür yüzü cekil meli idi resim. bakır ddediği yer kırmızıyı kasteder. gene kuzeye gelecen tattarlı ustaaaaaaaaa

yanlış anladınız sanırım,konu bana ait,tatrarlı usta yorum yaptı.

aslan2624

Kullanıcı

yanlış anlama yok.

Alfa Romeo

Kullanıcı

ıkıncı isabet,alfa romeo ustam,dere ve bölge hakkında yorumlar isabetli,patika yol ise buranın arkasında bulunan ucurumlu yuksek kayanın,sonuna dogru olan yerdekı acılmıs kaya mezarı var muhtemel oraya işaret ettın.patıka yolun sonu ucurumun sonuna gıdıyor.;)

küçük küçük oymalar,14 veya 16 adet.oymalrın hemen altında kanal var,

Bozkurt usta, önceki mesajımda belirttiğim üzere araştırman gereken yer çok geniş bir alan, ben sana kısaca görünenleri belirteyim, şekillerin içini temizleyip hem yakın, hemde geniş açılı tekrardan fotolasaydın çok daha iyi olucaktı..

- Dere Çatalı ..

- Kare şekilli Göletten akan su S yapıyor, S yapan yerin oraya yoğunlaş ..

- İşarette simgelenen, küçük küçük oyma dediğin adet kadar , arazide (Dere kenarında) işaretli iri kayalar yada hafif tümsek- çökme yapmış sıra mezarlar var, Kanal dediğin yer Deredir.. İşareti araziye dikkatlice uyarla, bunuda önceki mesajımda belirtmiştim >> O kayadaki oyma yerleri Dere yatağını takip ederek bulabilirsin, esas iş ondan sonra başlıyor << diye ...

- Oradaki şekillerin içleri temizlenip bir görülmeli + Üçgene benzer şekil'in içindeki delik bana pek hilti deliği gibi gelmedi, temizleyip fotolarsan tekrar bakarız, çünkü orada başka şeyler var, diğerlerini de bir görmek lazım ...

Ayrıca 3 Oyma başlıklı Konunda, Şelalenin oradaki hedef noktanı da direkt işaretledim, araziye çıkarsan noktaladığım yere çok dikkat et :)

Son düzenleme: