Kare Oyma Merdiven Ustalarim Neder | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kare Oyma Merdiven Ustalarim Neder

MAVRAN

Vip Üye
Şimdi kardeşim konunu görünce hatırıma geldi 15 gün bir yerde girişi tam tespit edemediğimiz için boşa çalıştık ve 15 günün sonunda geldiğimiz nokta yaptığımız çalışmayı kapattık ve yeri düzelttik, Yani tam giriş tespit edilmeden farklı yerden girmek isteyen sonuçtan muvaffak olamıyor. giriş için çok iyi istişare etmelisiniz.

arap35

Kullanıcı
Nerenin tesbiti ustam buranin giris tesbiti yapilmis olup tuzakli oldugundan hem havalandirma yanindan hemde baska bi yerden girilmistir bos oda bulunmus dolu odaya az kalmistir bu basarisizlik degil azimdir bence

değerli esrarengiz usta sanırım bizler çok sert cevap verdiğini düşünerek yanlış anlamışızdır. çünkü tek gayesi elinden geldiğince üyelere yardımcı olmak olan bildiğini aktarmaya çalışan ustalara ve bu ustaların başında gelen ikizceli ustaya karşı vermiş olduğun cevabın çok sert olduğunu düşünüyorum. ve cümleminde başında belirttiğim gibi umarım bizler yanlış anlamışızdır. ikizceli ustanın emeklere üzülüyorum etüt çalışmasını iyi yapmak gerek derken yanlış birşey söylemediğini eminim sende biliyorsun yoksa sen aylarca boş yere uğraşsan ikizceli ustaya yada sitedeki başka bir ustaya bir zararı yok olan senin çabalarına oluyor. burada paylaşım yaparak fikir istememizin nedeni boşa çabalamayalım diye değil mi? yıllardır paylaşımlarda bulunuyoruz arada şakalaşıyoruz. artık aile gibi olduğumuzu düşünüyorum ve eminim benim gibi düşünen bir çok arkadaşımız vardır. Ve bizler bir aile isek İkizceli ustamızda bizim aile büyüğümüzdür. konuyu toparlayacak olursak eminim bizler senin yazını yanlış anlamışızdır. ALLAH yar ve yardımcın olsun umarım muvaffak olursunuz.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustam ben kimsiye kizmam kesinlikle soz konusu degildir ben biraz dusuncelerimi net konusurum kusura bakmayin olayda ust uste yakalanmalardan dolayi dolu odaya su an calisilmiyor ara verildi ikizceli ustam yanlis anladiysa affola sevgi ve saygiyla Allah herkese boyle yerler nasip etsin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

esrarengiz2828

Kullanıcı
yeriniz güzelmiş o havalandırma dediğiniz alanda çalışmanızı yoğunlaştırmanızı temenni,
ederim
cantar ustam benim de ilk aklıma gelen yer o olduydu 4 metre inildi derinlik 8 metre benim bunları paylaşmamdaki amaç işçiliklerin bazı yerlerde ne kadar zor olduğunu ısbatlamak ustalarımızda takdir ederki bazen derlerya işçilik zordur bu konuda hem resimli anlatım hemde çalışma gösterme diğer ustalarımızı bilgilendirme amaçlı olup tecrübe kazanmadır benim tek isteğim birilerine yardımcı olma vede bilgi kazanma olup daha tecrübeli çalışma yapmadır bu iş bu kadar kolay olmadığını kanıtlamaktır tabi bazı yerler için sizinde değerli ustalarımızında katkılarıyla bunu göstere biliyorsak ne mutlu bize ben bu kanaatteyim yok eğer böyle şeyler paylaşma diyosanız nasıl tecrübe sahibi olunacak onuda merak etmiyor değilim bi sonraki konularımdan biride bi yığmaya vurulmuş ve açılmış bi tünel olacaktı ama henüz gidemedim belki tümülüs girişlerini arayan arkadaşlara tecrübe olurdu saygı vede sağlıcakla cantar ustam ben bu işi bilmiyom siz saygıdeğer ustalarımdan faydalanmak istiyorum (Allah1 c.c)herkese bilgi nasip etsin sağlık nasip etsin saygıdeğer ustam

Üst Alt