Kare Oyma Ve Kuyruklu Haç | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kare Oyma Ve Kuyruklu Haç

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ve aleykümselam kardeşim.
kayanın üstünde olan bulgular yukarıya atar ama burada temizlediğin yön girişin yönünün vermiş.

bu cepheden bakıldığında bir hayvan betimlemesi görülmekte.
hacın olması önemini daha da artırıyor.
kısaca özetlersek, alt ağaçların olduğu düşük yerden boşluk tespiti yapılarak girişin belirlenmesi gerekir.
odalarıda üst düze uzanır. yalnız işçiliği ağırdır. selametle inşaallah.
konuyu fotoğraflı bölüme alıyorum. resimsiz olanı da siliyorum. resimli konuları fotoğraflı bölüme açalım.

DeLiCebey

Vip Üye
Ikizceli ve a21medli ustamiz gerekenleri söylemis , boşluk çubukları ile boslugu ve girisi bulabilirsiniz.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

wolf_52

Kullanıcı
benim de kanatim ustlarımla aynı fikirde, her 2 nokda da giriş gibi duryor, sunaklara kutsal su konulurdu ve bu su sunaklardan mezarın girişine doğru akması gereken bir ritüeldir...

yoksul

Kullanıcı
bu tür odalar bildiğim kadar öyle yüzeyde olmaz sunular mezara akarmı akmazmı bilmem ama banada İKİZCELİ ustam gibi girişin daha ağaçlara duğru olması gerekir diye düşünüyorum

wolf_52

Kullanıcı
bu tür odalar bildiğim kadar öyle yüzeyde olmaz sunular mezara akarmı akmazmı bilmem ama banada İKİZCELİ ustam gibi girişin daha ağaçlara duğru olması gerekir diye düşünüyorum
evet benimde 1 ci seçeneğim orası ilk soru işaretini çalılığa koydum,...

Üst Alt