karışık fotolar

fanti

Kullanıcı
sayın arkadaşlar değerli ustalarım fotoları kendimçekmedim o yüzden bilgi fazla yok sık ağaçlık alan içerisinde olduğu söylendi değerli yorumlarınızı bekliyoruz sağolun hayırlı geceler..

fanti

Kullanıcı
Cevap: karışık fotolar

sayın ersan ustam teşekür ederim.ikinci demek istediniz her halde ...emeğe değecek bir şey varmıdır ...yardımcı olrsanız sevinirim

YesiL

Kullanıcı

oyma, mezar işaretlerindendir.ama her oymanın mezar işareti olduğunu söylemek imkansız.sadece oyma olmasıda yeterli değil.çakıl yayılımı ve bitki örtüsüde tespit için gerekli.geniş açılı fotolar yuklersen belki bi fikir beyan edilebilir kanımca.

fanti

Kullanıcı

fanti

Kullanıcı

sayın yeşil kardeşim yorumun için teşekür ederim..baştada söylediğim gibi fazla bir bilgim yok.. siz değerli ustalarım yönlendiriseniz çok sevinirim..

ersan

Admin

slm fanti usta bu oymalar fakir kaya mezar isaretlerine benziyor istemiyorum umudini kirmaya ama urasmaya deymez bunlar ustam benim fikirlerim .

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Yavw fanti ustam
Kayayı işaretleri ben boş veriyorum
Kusura bakma
Sen nerelerdesin
Sesin soluğun çıkmıyor
Kendini özletiyorsun değerli ustam

YesiL

Kullanıcı

son iki resimdeki izler hilti izine benziyor.iki tane yanyana derin oyuk var.ya hilti izi yada taş kesim izine benziyor ama taş kesim izi olsa etraftan bariz bir şekilde anlaşılır.zeminde mıcırda görünmüyor.