Kasa Böylemi Olmalı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kasa Böylemi Olmalı

kılıçbalığı

Kullanıcı
Kardeşim adam kasa diyor siz mezar diyorsunuz ,adam tencere dibi kadar diyorsunuz siz oda mezar çıkar diyorsunuz
Anlamadım pek ben bu işten bişey asi avcı usta nın yorumlarına bakın bi bence derim
SEN USTADAN DAHA ÇOKMU BİLİYORSUN.
konu sahibi gerek görse zaten fikirlerini beyan eder. silmiyorum ama saygının sınırlarını lütfen zorlamayalım istersen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kayzer1915

Kullanıcı
Ya yarim kalmis yada doğal ustam buradan bu kadar gözüküyor cevre kayalardada boyle çatlaklar varsa degmez

ASİAVCI

Kullanıcı
corumda bu yer ve değirmen yanı işareti masa üzerine alıp buyutun ve üzerindeki boyayla yapılmış küçük tasbayı görun

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
beyaz olan yerin hemen altındaki daire gibi yer ne olduğunu der

ersan

Vip Üye
Kardeşim adam kasa diyor siz mezar diyorsunuz ,adam tencere dibi kadar diyorsunuz siz oda mezar çıkar diyorsunuz
Anlamadım pek ben bu işten bişey asi avcı usta nın yorumlarına bakın bi bence derim
SEN USTADAN DAHA ÇOKMU BİLİYORSUN.
konu sahibi gerek görse zaten fikirlerini beyan eder. silmiyorum ama saygının sınırlarını lütfen zorlamayalım istersen.
ustam bunu benim icin mi yazdin anamadim
eyer benim icin yazdiysan cok beli oluyorki biur seyden aberin olmadin bastan ta buyle kasaa ve mujde yeri olmaz nedense ben ta hic gurmedim kasa yasa mujde yerin ustunde mezar isareti olsun sindik derinlere girmieylkim ustam eyer benim icin yazmadiysan uzur dilerim ustam.

ihtiyar45

Vip Üye
Kılıçbalığı kardeşim benim yaşım 64 hayatımın 3/2 sini dağlarda geçirdim,kendime göre teçrübe sahibiyim,yorumlarımla şimdiye kadar kimseyi rençide etmedim gibi kimseninde yorumlarından dolayı kendisine saygısızlık yapmadım,benim yorumlarımı beğenmeye bilirsin.

babahalit

Usta
Kullanıcı
bence,ustad,asıl,yerın,kablunbaganın,ibaktıgıi yonde,yonde,duzluktekucuk,mahsenın,var,kıcuk,cadır,kuracak,,duzlukte,fazla,derın,degıl

Üst Alt