Kaya Altında Yazı Ve Sonunda Ok Işareti.

wolf_52

Kullanıcı
ıslatıp kurmaya yakın çekin, detaylar net değil, 2 ci husus, okun boyu kaç cm??

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
kardeşim bu yazının okunması lazım ne olduğunun anlaşılması bakımından define ile alakalı olacağını sanmam bir sokak tabelası şeklinde kullanılmış olabilir zırtonun tarlasına gider misali,
okunabilir biçimde resim atabilirsen metin ustamızın okuyabileceğini düşünüyorum kolay gelsin...

smootH_1712

Kullanıcı
ustam yazı çok eski silik tam okunmuyor. Tabela tarzı veya mezar yazısı gibi bişey olsa dere içinde bir kayanın altına gizli bir şekilde yazılmaz diye düşünüyorum. Videoyu durdurarak izlerseniz yazının ortasında büyük N harfi var bacakları yuvarlak içine alınmış sonundada ok işareti var küçük bir şelale var oraya doğru gösteren.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ustam yazı çok eski silik tam okunmuyor. Tabela tarzı veya mezar yazısı gibi bişey olsa dere içinde bir kayanın altına gizli bir şekilde yazılmaz diye düşünüyorum. Videoyu durdurarak izlerseniz yazının ortasında büyük N harfi var bacakları yuvarlak içine alınmış sonundada ok işareti var küçük bir şelale var oraya doğru gösteren.

Küçük de olsa şelale varsa mezar olma ihtimali daha fazla gittiğinde şelalenin çevre resimlerini çek görelim inşAllah hayra vesile oluruz...