Kaya Mezar Olabılır Yuvarlak Oyma Ve Yanında Uçgen Şekli War Galißa Yaşantı Olan Yerden Çektim..!

demirkıran

Kullanıcı

önden görünüm

yandan görünüm

oyma ve üçgen

oyma ve üçgen yandan görünüm

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Yerin güzelmiş Demirkıran Ustam,Ekmek yedirecek kaşığında var,Şimşir ağacıda varsa sol istikametinde bakarsın,Odasıda hemen altı oluyor sanıyorum,kaşığın sapının hemen solundakide testi'mi,cere'mi bayağıda büyük,Hayırlara vesile olsun İnşaAllah

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
2.resminde sunu çanağının sol üstündede oda'yı resimlemişler hatırlatmadır sadece ustam yanlış anlaşılmadığımı umarım!

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

gündüz gözüyle,ok istikametini,sağlı sollu tatlı sırtlama kısımları çekmelisin.
erdem kardeşimizin ifade ettiği gibi güzel yer biraz detaylı. üçgen değil ama iç kısmına dikkatli bakarsan ,içte bazı ayerıntıların gizlenmiş olduğunu göreceksin. eçıktan çevresini güzel detaylandırman konuyu netleştirecektir.
sağlıcakla.

demirkıran

Kullanıcı
Yerin güzelmiş Demirkıran Ustam,Ekmek yedirecek kaşığında var,Şimşir ağacıda varsa sol istikametinde bakarsın,Odasıda hemen altı oluyor sanıyorum,kaşığın sapının hemen solundakide testi'mi,cere'mi bayağıda büyük,Hayırlara vesile olsun İnşaAllah
ustam şimşir ağacı derken ne demek istedin bide solunda ufak bir ağaç var 1.5 metre boyunda falan o mu acaba

karanar

Kullanıcı

bu yarım daireyi iyice bir ortaya çıkarmak lazım. nedir o? aşağı inen merdiven basamağımı? kare oymamı ne? bana basamak gibi geldi. o zaman diğer basamaklar seni girişe zaten götürür. basamak değilse bile bu tip zemin altı mezarlar sıfır metreden başlar, 21 - 22 metreye kadar gider. 60 metre diyeni de duydum. ayrıca işretlediğim şeyi yılana benzettim. gitme imkanın olduğun da oray da bir kontrol ediver.

Üst Alt