Kaya Mezar Olabılır Yuvarlak Oyma Ve Yanında Uçgen Şekli War Galißa Yaşantı Olan Yerden Çektim..!

demirkıran

Kullanıcı

bu yarım daireyi iyice bir ortaya çıkarmak lazım. nedir o? aşağı inen merdiven basamağımı? kare oymamı ne? bana basamak gibi geldi. o zaman diğer basamaklar seni girişe zaten götürür. basamak değilse bile bu tip zemin altı mezarlar sıfır metreden başlar, 21 - 22 metreye kadar gider. 60 metre diyeni de duydum. ayrıca işretlediğim şeyi yılana benzettim. gitme imkanın olduğun da oray da bir kontrol ediver.
yılan ise ne anlama gelir abileR

karanar

Kullanıcı
yılan ise malının çokluğuna işarettir. başı yönü gösterir. yanında başka işaretler olduğu için, tılsım anlamına gelmez. zaten bu durumda da basamak yada oyma, artık herneyse o yönü gösteriyor zaten.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Eski dönemlerden kalma Zeytin ağacınada benzer yanlış hatırlamıyosam tahta kaşıklar şimşir ağacından yapılıyor,İllede şimşir olacak diye birşey yok uzun ömürlü derken menengiç olur,çınar olur,zeytin olur vs.yakınında derken 300,500 mt'de olabilir,İkizceli Ustamında dediği gibi detaylı fotolar konunu aydınlatacaktır.

Üst Alt