Kaya Mezar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezar

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı
Emeğinize sağlık

Özür dilemenize gerek yok değerli ustam bu konuda içiniz rahat olsun. Dışardan foto çekme ihtimalim olsa çekerdim. Çünkü yerin 150 metre güney doğu istikametinde höyük var. Devlet güvencesi altına alınmış güvenlik görevlisi ile korunan bi höyük. Ayrıca yerin 50 metre batısında bahçe ve çalışanları var. Ayrıca 70 80 metre doğusunda çoban+köpeği var. Buraya girmek için inan öyle böyle uğraşmadım. Saygılar[/QUOTE]
Sıkıntılı yermiş :)
Yinede bu görselleri bu zahmetleri çekerek bize sundugunuz için teşekkür ederim saygılar ustam :)

Aydnih

Kullanıcı
Özür dilemenize gerek yok değerli ustam bu konuda içiniz rahat olsun. Dışardan foto çekme ihtimalim olsa çekerdim. Çünkü yerin 150 metre güney doğu istikametinde höyük var. Devlet güvencesi altına alınmış güvenlik görevlisi ile korunan bi höyük. Ayrıca yerin 50 metre batısında bahçe ve çalışanları var. Ayrıca 70 80 metre doğusunda çoban+köpeği var. Buraya girmek için inan öyle böyle uğraşmadım. Saygılar
Sıkıntılı yermiş :)
Yinede bu görselleri bu zahmetleri çekerek bize sundugunuz için teşekkür ederim saygılar ustam :)[/QUOTE]
Saygı bizden değerli ustam

Aydnih

Kullanıcı
o kaya mezarı dediğin bana normal bir kaya mezarı gibi gelmedi orası farklı kaya mezarları küçük bir fırın içi gibidir böyle sağı solu kaya parçası olursa da kaya mezrı olmaz ....sen uzak foto çek gidince birşey diyemezler resim çekmek suç değil korkma birşey diren olursa dikkatimi çekti anı olsun diye fotoğraf çekiyorum dersin .Bazı insanlar köpek gibidir korkan çekinen insanlara musallat olurlar dik ve cesur olursan yanına bile yaklaşamazlar yaklaşan olursa burayı siz mi kazdınız neden kazdınız diye sorarsın
Ustam çok özür dileyerekten bizim oraların bi sözü aklıma geldi EŞŞEĞİN AKLINA KARPUZ KABUĞUNU SOKMA derler. Çoban zaten bu konuda baya zehir. Zamanında hem bulmuş sonra yakalatmış diye bi duyum aldım. O yüzden açılmış yerle uğraşmak gereksiz zaman kaybı sanki. Saygılar

Üst Alt