Kaya Mezari Mi ? Yardimci Olunuz | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezari Mi ? Yardimci Olunuz

MAMİ

Kullanıcı
Değerli kardeşim senin ikinçi resimde görülen çukur mal çukuruymuş,seneler önçe gitmiş.Saygılarımla.
S.A...3. Fotoda büyük oymanın solunda bulunan küçük oyma bu tezi doğruluyor sanırım...Sunu çukurunu andıran büyük oyma çok biçimsiz,alelade ve özensiz yapılmış,o büyüklükte bir oymanın mükemmel işçiliği olmasını beklerim;Mesela aşağıdaki foto da olduğu gibi...

Ancak mevki genel anlamda oda mezar için ideal,ayrıntılı işaret araştırması ve boşluk araştırması sonuç getirecektir...
BENCE...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Od2BOQ.jpg

Burdan tünelli bir giriş olması lazım mahzen odalarına uzanan ayak bastığınız yerde dahil öne doğru boşluk testi uygulaması yapman gerekir ve değerlimi olduğunu sormuşsunuz!Ben değerli olduğunu söyleyebilirim Altın sembol ve işaretlerin bulunmakta diğer ustalarımın görüşleride sizin için aydınlatıcı olacaktır kolay gelsin selametle

traşlanmış işlenmiş kayalar.bizim anlatımımızı veriyor. erdem ustamızda açıklamış.
görüntülerden girişlerin başlangıcının verilmesi çok zor. arkadaşlarımızın da işaret ettiği gibi ,kayalık alanın düşük ön meyillerinden boşluk sistemi ile tam noktalarının tespiti gerekir. bu alan mahzenleri barındırıyor.dışa doğruda yüzeysel olayları. boşluk tespiti yapabildiğin veya bir ehline yaptırabildiğinde ,hem odaların sayısını hemde tespitimizin doğruluğunu ancak anlayabilirsin. tavsiyem budur,başarabilirsen. hafife alınacak bir görüntüde de değil. sağlıcakla.

demirkıran

Kullanıcı
öncelıkle ıkızcelı ustama katılıyorum Zemin altı mezar odası
Zemin altı mezar odaları boşluk tespiti ile bulacagına ınanıyorum
Birde bu tip mezarlarda ustten girmek en buyuk hatadır zemın altı mezarlar her zaman toprektan başlar mahsen gibi kayaya kadar merdiven veya tunel vs. gider
hakında hayırlısı allah c. kolaylık versın selmatle
,,,,,,

Nesibe

Kullanıcı
öncelıkle ıkızcelı ustama katılıyorum Zemin altı mezar odası
Zemin altı mezar odaları boşluk tespiti ile bulacagına ınanıyorum
Birde bu tip mezarlarda ustten girmek en buyuk hatadır zemın altı mezarlar her zaman toprektan başlar mahsen gibi kayaya kadar merdiven veya tunel vs. gider
hakında hayırlısı allah c. kolaylık versın selmatle
,,,,,,
Allah razı olsun

Üst Alt