Kaya Mezari Olabilir Mi? | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezari Olabilir Mi?

muratbzk

Kullanıcı
Merhaba arkadaslar.
Gezinirken bir yer dikkatimi cekti. Nasil bir yol izlemem gerekir. Yol gosterirseniz sevinirim. Bilgi vermem gerekirse yaklasik 3 mt uzunlugunda bir kaya ve onunden 4 mt kadar bir dere var. Kayada bulunan kafanin agiz kisminda ucgen seklinde bir nesne de mevcut. Ayrica ayak basmak icin oymalarda var resimde net gozukmeyebilir.Zaten fotolar bilgi verecektir.Cektigim bazi fotolar:

wolf_52

Kullanıcı
çok güzel kaliteli bayan mezarı...kayanın üstünü daha net görmek maksadıyla temizlenip geniş açlı resimleyin yer çok güzel, bu derenin şelaleside güzeldir çatalıda güzeldir... güzel oğlu güzeldir burası...

MAVRAN

Vip Üye
Wolf Ustam yazmış söylenecekleri, şimdi sizde birşey anlamıyorsunuz nasıl olacak. Ya anlayan birini bulacaksınız veya bir süre aramızda kendinizi her konuda yetiştireceksiniz. Böyle birşey anlamadan bu yerle uğraşırsan yeriniz ifşa olur ve inanın anlayan birisi işi bitirir sizde baka kalırsınız. Belki sizi üzdüm ancak gerçekleri yazdım bunlar bizlerin yaşadıkları seninde yaşamanı istemem ALLAH yardımcın olsun. Kalın Muhabbetle.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
kardeşim zemine yakın ve kayanın üstünde ayrı yerlerde geniş oymalar.
üçgen ve basamak gibi yine ayrı işçilik. birde bir hayvan betimlemesi.
kaya büyük olduğu için işçilikli yerleri tam olarak neresine gelir oturtamıyoruz. bunlar ayrı yönlerde bir kaç gizemini söyler. bir kısmı kayanın açığına çıkar. ayak koyma dediğin ve içinde oymalr olan üçgen kesim kayaya en yakın yerde olacak.
bunları Mavran ustamızın ifade ettiği gibi tecrübeli çubuk kullanan bir ancak tespit edebilir. hiç bir bulgunun karşılığı bu resimlerden noktalanacak düzeyde bir görünüme haiz değil. çevrende birini bulabilirsen menfaatine olur.selametle.

muratbzk

Kullanıcı
kardeşim zemine yakın ve kayanın üstünde ayrı yerlerde geniş oymalar.
üçgen ve basamak gibi yine ayrı işçilik. birde bir hayvan betimlemesi.
kaya büyük olduğu için işçilikli yerleri tam olarak neresine gelir oturtamıyoruz. bunlar ayrı yönlerde bir kaç gizemini söyler. bir kısmı kayanın açığına çıkar. ayak koyma dediğin ve içinde oymalr olan üçgen kesim kayaya en yakın yerde olacak.
bunları Mavran ustamızın ifade ettiği gibi tecrübeli çubuk kullanan bir ancak tespit edebilir. hiç bir bulgunun karşılığı bu resimlerden noktalanacak düzeyde bir görünüme haiz değil. çevrende birini bulabilirsen menfaatine olur.selametle.
Tesekkur ederim yorumlariniz icin. Cubuk isini bit arastirayim.

muratbzk

Kullanıcı
Wolf Ustam yazmış söylenecekleri, şimdi sizde birşey anlamıyorsunuz nasıl olacak. Ya anlayan birini bulacaksınız veya bir süre aramızda kendinizi her konuda yetiştireceksiniz. Böyle birşey anlamadan bu yerle uğraşırsan yeriniz ifşa olur ve inanın anlayan birisi işi bitirir sizde baka kalırsınız. Belki sizi üzdüm ancak gerçekleri yazdım bunlar bizlerin yaşadıkları seninde yaşamanı istemem ALLAH yardımcın olsun. Kalın Muhabbetle.
Yok uzulecek bir durum degil tabiki sizlerden birseyler ogrenmek amacim bastan da dedigim gibi yeniyim ve merak sardi arastiriyorum. Guzel yorumunuz icin tesekkurler tekraradan.

Üst Alt