Kaya Mezarı Olabilirmi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezarı Olabilirmi

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

Mezarın burda girişte aynen burada bak burda doğal çatlak ayağına götürmüşler mihraptan geçiyor

ilteriş bey

Kullanıcı
zebun ustam burayı bir arkadaşa gösterdik dönem soygununa uğramış bir yer dedi.çatlağı farkettik fakat ××××××× çok zor ve riskli olacak sanırım.alet edavat yok o duvar nasıl××××××ustam?

Değerli üyemiz mesaj ve yorumlarda
Delmek
Kırmak
Kazmak gibi kaçak kazıyı çağrıştıran kelimeler kullanmak forum kuralları na aykırıdır.
Tekrarı durumda ilgili madde gereği ceza alırsınız.
Ayrıca konu başlıkları konuyla ilgili olmalıdır. Lütfen Acil Yardım gibi kelimeler yasaktır.
Başlığı konuya uygun olarak değiştirdim.
Selametle
KOMANA

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim forum kuralları lütfen okuyunuz uygun olmayan ifadelerinizi çıkardım kaçak kazıdan uzak durunuz...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Bu kadar bariz bir kaya mezarının yüzyıllar boyunca ellenmemesini düşünmek fazla iyimserlik olurdu.
Mihrap ,sunu oymalari, ana kayanin muntazam traslanmış olmasi her şeyi anlatıyor.
Görsellik açısından güzel bir örnek.
Ancak 2863 sayılı kanun gereğince bu tarz yerlerde izinli dahi olsa kazı yapılması yasaktır.
Gezin görün inceleyin, ama işlem yapmayın. Sıkıntıya girmenizi istemeyiz.
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilteriş bey

Kullanıcı
ustalarım forum kurallarını okumadan yazmıştım bu yüzde tekrardan özür dilerim. ilgili arkadaşlar zaten bu durumu ilgili mercilere bildirmişti.komana ustanın dediği gibi izinli de olsa yasak bilgisini öğrenmişler.sonuç olarak mesele kapanmış oldu. admin arkadaş konuyu kapatabilir.vermiş olduğum rahatsızlıktan dolayı bütün forum ahalisi hakkını helal etsin hoş sohbetler dileğiyle.

Üst Alt