Kaya Mezarı Olabilirmi | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezarı Olabilirmi

komandaralı

Kullanıcı

komandaralı

Kullanıcı
sonuc bu ilk deneyımdı sanırım basarısız oldu herkese guzel yorumları için tsk ederiz heyecanı bıle guzeldi :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
konuyu yeni gördüm. eğer şüphe üzeri küçük bir deneme yapılmamış olsaydı,dokunmaya gerek olmadığını kesin belirtirdim. en azından söylediğiniz gibi küçük bir heyacan yaşanmasına vesile olmuştur.
sanırım isim değişikliği yapmışsınız. yerinizde paylaştığınız alanlar içinde bir çoğu oda mezar türü yerler mevcut. sıradan olanlara değinmeye zaten gerek te yok.
bunların tespiti mutlaka boşluk sistemiyle olmalı.veya yeterli bir cihaz.başka bir şans veya alternatif yeterli tecrübeye haiz olmayanlar için asla olmaz.
bunlar belli uzunlukta bir tünelle odaya ulaşır. girişin başlangıcından oda arası mesafe ve derinlik alınması olmazsa olmazımız olmalı. ben size örnek bir iki resimde belirteceğim.

ikinci resim geniş açılı olduğu için ,tünelin başlangıç ve odaya geçiş noktası yatay çizdiğim yerden olacak. diğerleri de ok istikametinden. bunları boşluk tespiti yapmadan belirlemek mümkün olmaz.
bu imkanınız olduğu zaman ,yapılan gizemleri görünce ,yapılması gerekenler de belli olacak. ne yapılması gerekirken biz ne yapmışız diyeceğinizi biliyorum. zamanla bu tecrübeye haiz olmanızı temenni ediyor,saygılar sunuyorum.

pınarım

Kullanıcı
verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz isim değişikliği yok konunun başında fotoların bir arkadaşımdan geldiğini beşirtmiştim söz konusu arkadaşım komamdaralı nickli arkadaş:)