kaya mezari

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Cevap: kaya mezari

Bu işaretlerin doğu tarafı neresi ?Büyük ihtimalle aşağıya meyilli olan yer olsa gerek!
Öyle senin düşündüğün gibi kolay değil!!!

kaya_mezari

Kullanıcı

aşağiya eğimli,olan,yer kuzey batı,ben kolaybdemedim,ustammsadece işaretler,guzel ozenle,yapılmiş,işçilik,var çevre resmi var ama,yorummyapan,yok

ersan

Admin

kaya_mezari usta ustalarimz cok guzel yorumlar yapti sen onlari bir incelesen orda
ondan sonra burda yeniden pylasan o burda bu burda deye ta net cevaplar alirsin yine ustalarimizdan .

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

kaya_mezari usta ustalarimz cok guzel yorumlar yapti sen onlari bir incelesen orda
ondan sonra burda yeniden pylasan o burda bu burda deye ta net cevaplar alirsin yine ustalarimizdan .

sayın kaya mezarı,
ersan ustanında dediği gibi,konuya yorumlar gelmiş,mevcut yorumlar nezdinde gerekli inceleme ve araştırma yaptıktan sonra yeni resimler veya yeni bilgiler ile tekrar yorum yaz,

iş o ya,sanki herşeyi biliyorsunda, ustaları deniyormuşsun gibi bir halin var,bunada bir anlam veremıyorum. mevcut işaretlerin içcilikleri iyi olmasına rağmen,açılan yerin okda iyi oldugu söylenemez.
ustalar yön ve fikir vermiş,araştırmanı derinleştirin lütfen.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Bu gibi yerlerin,ana kaya zemine doğru devam eder ve odası 4.5mt. derin olabilir.
Diğer arkadaşlarım bana katılır mı bilmiyorum.Üsten girişli değildir.
Bu gibi yerlere resmi kazı izni verilmiyor haberin olsun.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

kaya_mezari

Kullanıcı

sanki,r harfininn orda oda var gibibi evet beliyorum,kaya mezarlarına tumuluslere hoyuklere vb gibi,yerlere,izin vermiyorlar,yanilmiyorsamnsonn3 donem,padişah donemine,bazi,yerlere veriyorlar verseler bile bişeynçiksa,"Yasak Kelime",durdurulup muze,tarafinfan yapılıyor ve kazı sahibi,hiç bir,haknelde,etmiyor diye,biliyom

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

fenerli ustanın yorumuna katılıyorum kaliteyi uzaklarda aramayın ama girşi bulmak için 20 metre uzaktan doğu istikametinn resimleri lazım birde arkadaki tümülüs gibi olan tepenin altında harika bir mezar var ama işi zor girişi kuyudan vede tuzaklıdır