Kaya Mezarı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezarı

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
nickini bile kurt koymuşsun.işi bitmişmi bizlere soruyorsun.:D bitmemiş desek ,bir sürü uğraşa girersin. ,izinde vermezler. şüphelenmiş yan kısmıda çekmişsin. yalnız mezar nerde olur. böyle müsait yer varken,insan bir arkadaşını bir komşusunu yanına almadan yıllarca oda açtırırmı.ailesidemi yok.
şüpheli bulduğun yerleri en güzel boşluk sistemiyle açıklığa kavuşturursun. sağlıcakla.
Bu durumda yapılacak işlemler aynısıyla böyle

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Bizler genel olarak çubuklar la buluyoruz. Bu konudaki ilgili bölümü okursan ordan gerekli bilgileri fazlasıyla edinirsin. Bu işlerle ilgileniyorsan ki ilgilendiğin ortada, bu çubuk işini öğrenmen lazım. İlk etapta bakır veya prinç çubuklar la başlayabilirsin. Boşluğa madene mineral e nasıl tepki verdiği nasıl kendin imal edebilecegin hepsi teferruatıyla birlikte
Boşluk ve su bulma cubukları ikili L tipi cubuklar bölümü nde var.
Kolay gelsin

kurt osman

Kullanıcı
Bizler genel olarak çubuklar la buluyoruz. Bu konudaki ilgili bölümü okursan ordan gerekli bilgileri fazlasıyla edinirsin. Bu işlerle ilgileniyorsan ki ilgilendiğin ortada, bu çubuk işini öğrenmen lazım. İlk etapta bakır veya prinç çubuklar la başlayabilirsin. Boşluğa madene mineral e nasıl tepki verdiği nasıl kendin imal edebilecegin hepsi teferruatıyla birlikte
Boşluk ve su bulma cubukları ikili L tipi cubuklar bölümü nde var.
Kolay gelsin
bendede titanyum var ama kullana mıyorum

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
O zaman şöyle yapalım. Çubuklar la ilgili bölüme
"Titanyum çubuklar"
Başlıklı bir konu aç. Muhakkak yardımcı olabilecek yorumlar gelecektir.
Ben şahsen titanyum kullanmadım.
Selametle

GLaDioMaN

Kullanıcı
Bosluk bak
sizce ustalar buranın işi bitmiş mi_?

burası açılan yerin sağ tarafı
Bosluk bak tokmakla sesi alirsan gerisi sende.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
boşluk aranacak bir durum varmı bilemiyorum ama ben yinede arayım dersen al bir tahta kalas ve duvara ve tabana vur farklı bir ses aldınsa bir de horasan testi yap hatta iyice emin olayım dersen boşluk kontrolü de yap çubuk yada makina nasıl tesbit şansın varsa artık.

Üst Alt