Kaya Mezarı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezarı

ASİAVCI

Kullanıcı
ben burayı dahacok sevdim o acılmışmezarların sunusu deyilse guzelnokta

blutx

Kullanıcı
Ersan ustam anlamadım tam anlatırmısınız 'hilal seklinde yer taslanmis ve oymasi yapilmis olan yer mezar girisi ve tasin altinda kaliyor mezari'

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
6 ncı resim; parmağınızı soktuğunuz yerin sağ tarafında horasan var gibi. Orayı iyice kontrol ediniz.

adrenalin68

Kullanıcı
Abi bu ilk resimde acilan yerin etrafinda yogun olarak yigma var resme dikkat edersen ilk resimde ustte belli bir bosluktan sonra tekrar yogun olarak yigma gozukuyor belki dikkat etmissindir. Bide alttan ucuncu resme dikkat ettimde sanki mezarin ya yaninda yada ustunde duruyormussun gibime geldi. Guzel bir yer rabbim c.c emegini bosa cikarmaz insallah hayriyla nasip eder.​
Katılılıyorum ustama.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ersan ustanın dediği yeri çizdim. lakin mezarların sıradan olduğunu düşünüyorum.nereden çekim aldın paylaşmamışsın. lakin gümüşlerin minerale gittiğini unutmamalısın. mineralsiz hiç bir arazide olamaz. benim tavsiyem;
burada değerli olabilecek yer,

burayı görüyorum.
mezar değil. kare içinde oyma var. sola doğruda kademeli kesik. burada önce boşluk tespiti. sonra odanın bitiminde en sonda maden alabilirsen amenna. sanırım derin ve tünelli giriş olduğu için cesaret edilememiş. anlayabildiğini diliyorum.

metin77

Kullanıcı

ersan ustanın dediği yeri çizdim. lakin mezarların sıradan olduğunu düşünüyorum.nereden çekim aldın paylaşmamışsın. lakin gümüşlerin minerale gittiğini unutmamalısın. mineralsiz hiç bir arazide olamaz. benim tavsiyem;
burada değerli olabilecek yer,

burayı görüyorum.
mezar değil. kare içinde oyma var. sola doğruda kademeli kesik. burada önce boşluk tespiti. sonra odanın bitiminde en sonda maden alabilirsen amenna. sanırım derin ve tünelli giriş olduğu için cesaret edilememiş. anlayabildiğini diliyorum.
Ikizceli ustam hosgeldin. Memleketteki islerini halletmissindir umarim. Size katiliyorum ustam. Siradan bir adam tutupta kaya ustasina onca para verim kendine mezar yaptirmaz diye dusunuyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blutx

Kullanıcı
İkizceli ustam anladım teşekkürler yorumun için...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Ikizceli ustam hosgeldin. Memleketteki islerini halletmissindir umarim. Size katiliyorum ustam. Siradan bir adam tutupta kaya ustasina onca para verim kendine mezar yaptirmaz diye dusunuyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkür ederim metin kardeşim. hoş bulduk sefa bulduk. yaradan a şükür ,gübreleme işlemlerini yaptırdık. artık olgunlaşmasını bekleyeceğiz. biraz da doğaya çıkmışken ,hamlığımızı giderdik.bol bol k. deniz oksijeni depoladık.

Üst Alt