Kaya Mezarları Ve Harita! Acill Yardım!! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezarları Ve Harita! Acill Yardım!!

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Öncelikle bütün arkadaşlara teşekkürler degerliyırumlarıbdan dolayı! Yer çok dolu hertarfında başka doluluklar var tam karşısı kayalık baktığı yerler ama tümülüsler ve şelalede var buralar bildiğimiz yerler! Ama kitabe ve ilk fotodaki kaya altı ilk tercihim olacak! Bu hafta yeni fotolar ekleyip degerli görüşlerinizi almak istiyorum! Tam arazinin her yönünden!
Ayrıca şunu açıklamamda fayda var bu yerler tamamı tapulu arazimin içinde kepçem ve diğer tüm ekipman olmasına ragmen bu işlere başka nedenlerden dolayı merak salan bir grubuz! Ve acemiyiz ustamında dediği gibi belki işi iyibilen biri tek başına yapabileceği güzel yer!
Rabbim nasibimiz etsin inş!
Formumuza hoşgeldiniz demeyi unutmuşum
Değerli arkadaşlar bizim amacımiz bu işlere gönül vermiş insanlara bi nebze olsun yardımcı olmaya çalışmaktır. Bu bağlamda elimizden geldiği kadarıyla bildiklerimizi paylaşmak en büyük hasletimizdir.
Ancak sizde takdir edersinizki hepimiz her TÜRK vatandaşı gibi kanunlara uymakla yükümlüyüz. Bu yüzdendirki sizin ve ailenizin sıkıntıya düçar olmamanız ve yine sizin menfaatiniz için bu uyarıları yapmak zorundayız. Bu zaten yönetim olarak bizim asli vazifemizdir.
Yerin sizin olması bu gerçeği degistirmiyor. Eğer bu mevzuyu biraz incelerseniz kendi evimizin içinde dahi izinsiz işlem yapılamayacağını ilgili kanun maddelerinde görürsünüz.
Anayasa ve yasalara göre yeraltindan çıkan her türlü servet maden vbg. Metalar devlete aittir.
Saygılarımla

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adrenalin68

Kullanıcı
Ünlü bir atasözü der ki Komana Ustam: ''Ellemeyenin malını ellerler". Bu ülkede kim, neyi, hangi kanunla yapıyor, yapıyor idi ise ne kadarını kanunla yapıyor?...
Ermeniler vs.ler geldiklerinde bu ülke topraklarında izin alıp mı arama yapıyorlar aceba? ...
Dip not: Kaçak kazıdan uzak duralım!

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ünlü bir atasözü der ki Komana Ustam: ''Ellemeyenin malını ellerler". Bu ülkede kim, neyi, hangi kanunla yapıyor, yapıyor idi ise ne kadarını kanunla yapıyor?...
Ermeniler vs.ler geldiklerinde bu ülke topraklarında izin alıp mı arama yapıyorlar aceba? ...
Dip not: Kaçak kazıdan uzak duralım!
Dostum birilerinin suç işlemeyi adet haline getirmesi, birilerininde buna göz yumması;
Birilerine örnek olamaz ve birileride buna göz yummaz gözleri daima açıktır ve kulakları her zaman dinler,
Biz bize düşeni yapalım,
Bedelini ödemeyi göz önüne alana her yol serbest
Bilmem anlatabildimmi...

adrenalin68

Kullanıcı
Dostum birilerinin suç işlemeyi adet haline getirmesi, birilerininde buna göz yumması;
Birilerine örnek olamaz ve birileride buna göz yummaz gözleri daima açıktır ve kulakları her zaman dinler,
Biz bize düşeni yapalım,
Bilmem anlatabildimmi...

Ben suçu tasdik etmedim ustam, suçluyu kesinlikle övmedim, birileri buna göz yumsun da demedim. Ellenmezse illaki elleyen birileri çıkar dedim ve en sonunda da kaçak kazıdan uzak duralım diye de belirttim.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ben suçu tasdik etmedim ustam, suçluyu kesinlikle övmedim, birileri buna göz yumsun da demedim. Ellenmezse illaki elleyen birileri çıkar dedim ve en sonunda da kaçak kazıdan uzak duralım diye de belirttim.
Eyvallah
Sıkıntı yok[emoji106]

TEVFiK

Vip Üye
Biz bize düşeni yapalım,
Bilmem anlatabildimmi...

S.a. bende çok iyi anladım.;) :) (maşallah)Sayın ustam.:rolleyes: Saygılar.

Üst Alt